Arrows ECS spustil vzdělávací portál pro resellery

Nová vzdělávací platforma distributora s přidanou hodnotou, Arrows ECS, je určena pro zvýšení kvalifikací a certifikací partnerů, ale také pro prodej školení jejich zákazníkům.Arrows ECS spustil vzdělávací portál pro reselleryArrow ECS spustilo celoevropský vzdělávací portál pro prodejce, který je nyní dostupný také v češtině. Slovenská verze se připravuje.

Naši reselleři čelí rostoucím požadavkům klientů na kompletní řešení v oblasti infrastruktury a integraci komplexních nabídek. Proto investujeme, abychom partnerům usnadnili získávání kompetencí a certifikací, které jim umožní budovat celé infrastruktury datacenter. Stejně tak chceme dodat nástroje, kterými mohou podpořit svou nabídku, a poskytovat školení jejich klientům,“ uvedla v tiskovém oznámení Laurent Sadoun, prezident Arrow ECS pro region Evropy, Blízkého východu a Afriky.

Školení pro resellery i jejich klienty

Na portálu partneři naleznou všechna dostupná školení a certifikace včetně jejich parametrů a detailů (popis, cíle, cílová skupina, vstupní předpoklady, program, průběh) a mohou se na ně rovnou registrovat. V kalendáři školení lze pak vyhledávat s omezením na zemi, města, termíny a samozřejmě výrobce. Prostřednictvím průvodce je možné si také sestavit vlastní školení na míru.

V rámci tzv. Partner Plus programu by měl portál partnerům nabídnout marketingové nástroje, které dovolují si vytvořit a přizpůsobit tištěný i on-line katalog školení s vlastním logem a cenami pro jejich zákazníky.

V roce 2010 Arrow ECS podepsalo loni několik smluv a rozšířilo oblast školení o IBM, CheckPoint, NetApp a ES-Council. V České republice bylo také rozšířeno školicí středisko a otevřeno kompetenční centrum. Další informace naleznete přímo na české verzi vzdělávacího portálu Arrows ECS.

Zdroj: Arrows ECS, ChannelWorldKomentáře