Armor si vybral pro distribuci AT Computers

Společnost Armor, výrobce alternativního spotřebního materiálu pro tiskárny, rozšířil distribuci o AT Computers. Jaké produkty přes ATC nabídne?Armor si vybral pro distribuci AT ComputersPobočka společnosti v Českých Budějovicích zastupuje Armor v České republice a na Slovensku od roku 1997. Na lokální trhy Armor dodává produkty pro laserové a inkoustové tiskárny, faxy a jehličkové tiskárny. Společnost AT Computers získala autorizovanou distribuci pro Českou i Slovenskou republiku.

V produktovém portfoliu společnosti naleznete tonerové a inkoustové kazety, foto papíry, speciální papíry a folie, barvící pásky pro tisk a čisticí prostředky.

Snažíme se svým obchodním partnerům nabízet stále nové distribuční možnosti. Armor patří mezi stabilní značky, které jsou na trhu dlouhodobě úspěšné, a my jsme rádi, že jim můžeme u nás poskytnout komplexní obchodní servis,“ uved v tiskovém oznámení marketingový ředitel společnosti AT Computers Martin Wanke.

Značku Armor má u AT Computers na starost produktový manažer Jacek Frant. Kontakt na něj naleznete v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste).

Dalšími autorizovanými distributory jsou Asbis CZ, eD systém Czech, Fast ČR a Diskus v České republice. Na Slovensku distribuci autorizovaně zajišťují eD system Slovakia, Euro Data SK, Fast Plus SK a Diskus SK.

Zdroj: AT Computers, Armor, ChannelWorldKomentáře