AnnexNet má nový web

AnnexNet, distributor s přidanou hodnotou, představil partnerům novou podobu webových stránek. Co na nich najdete a jakou podporu distributor nabízí?Nový web AnnexNetu získal modernější háv.Starý web AnnexNetu fungoval více než šest let, distributor se proto rozhodl ke změně a představil na podzim nové webové stránky.

Původní web měl již zastaralý design, byl nepružný a nepřehledný. Nové stránky působí naopak přehledněji a doufáme, že partnerům pomohou se snadnější orientací. Web budeme samozřejmě dále upravovat i na základě připomínek našich partnerů,“ uvedla pro ChannelWorld Alla Zakharová, marketingová manažerka ve společnosti AnnexNet.

Na úvodní stránce webu najdete novinky a přehled aktuálních událostí. Nabídka distributora, zahrnující např. značky Astaro, Sourcefire, Ipswitch, nebo Innovaphone, je dostupná v záložce „Produkty“. Služby dostupné pro jednotlivé značky pak pod záložkou „Podpora“. V záložce služby najdete například podrobnější informace o školeních, které AnnexNet nabízí. Stránky mají i svou anglickou verzi.

„Do budoucna plánujeme na stránky zavést sekci určenou pouze partnerům. V ní nabídneme podrobnější informace o produktech i další dokumenty ke stažení,“ prozradila CahnnelWorldu další plány Alla Zakharová.

Na nové stránky i služby distributora můžete nahlédnout na webu AnnexNet.

Zdroj: ChannelWorld, AnnexNetKomentáře