Anketa IT Distributor roku a IT VAD roku startuje 10. 10. 2009

Symbolické datum odstartuje tuto sobotu hlasování v anketě a průzkumu trhu IT distributor a IT VAD roku 2009. Seznamte se s pravidly a připomeňte si historii celé soutěže.IT distributor roku 2009 je jen jeden!Redakce projektu ChannelWorld a vydavatelství IDG vyhlašují 3. ročník ankety a průzkumu trhu IT distributor a IT VAD roku 2009. Hlasovat mohou čeští a slovenští prodejci a dodavatelé ICT produktů a řešení od 10. 10. 2009 do 31. 1. 2010.

Hlasování proběhne na stránkách www.distributorroku.cz, kde reselleři a VAR po své registraci odpovídají na 5 otázek v kategorii IT distributor roku 2009 a na 4 otázky v kategorii IT VAD roku 2009. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v únoru 2010.

Otázky pro hlasování IT distributor roku 2009

U kterého distributora bývá nejlepší dostupnost zboží?
Který distributor má podle vás nejlepší e-shop (web) pro váš nákup?
S obchodníky kterého distributora se vám komunikuje nejlépe?
Akce kterého distributora navštěvujete nejraději?
Kdo je podle vás IT distributor roku 2009?

Otázky pro hlasování IT VAD roku 2009 (distributor s přidanou hodnotou)

IT VAD roku 2009 je jen jeden!U kterého distributora s přidanou hodnotou nakupujete nejraději?
Který distributor s přidanou hodnotou vám poskytuje nejlepší obchodní podporu?
Který distributor s přidanou hodnotou vám poskytuje nejlepší technickou podporu?
Kdo je podle vás IT VAD roku 2009?

Historie projektu

V prvním ročníku (2006) zvítězila společnost AT Computers. V roce 2007 byla distributorem roku zvolena firma SWS. Poprvé se hlasovala také pro IT VAD roku s přidanou hodnotou. Zvítězil Azlan (divize Tech Data Distribution).

V prvním ročníku hlasovalo 627 prodejců (588 firem). V dalším roce už 1907 (1780 firem). První dva ročníky ankety proběhly pod hlavičkou již zaniklého časopisu Computer Business. Třetí ročník je pořádán pod hlavičkou projektu ChannelWorld mezinárodního odborného vydavatelství IDG na základě odkoupení registrované obchodní značky.

Jak hlasovat

Hlasovat může každý reseller či VAR, který nakupuje u distributorů produkty či služby, a to od 10. 10. na stránkách www.distributorroku.cz, kde bude k dispozici seznam nominovaných distributorů pro obě kategorie. Hlasující budou moci vybírat pouze distributora ze své země.

Každý z účastníků ankety může udělit pouze jeden hlas. Pro IT VAD mohou hlasovat pouze ti, kdo se označí jako VAR (tedy reselleři s přidanou hodnotou). Na stránkách www.distributorroku.cz budou k dispozici také podrobná pravidla hlasování.

A co za to? Kromě možnosti ohodnocení letošní spolupráce s distributory vás čeká možnost vyhrát hodnotné dárky od partnerů akce, kteří pro vás připraví také speciální obchodní nabídky. Vyplňte proto pečlivě  své kontaktní údaje. A nezapomeňte. Distributor roku je jen jeden! Tak podpořte toho svého.Komentáře