Allied Telesis rozšířilo distribuci u AT Computers na všechny produkty

IT distributor AT Computers prohloubil dosavadní spolupráci s Allied Telesis na celé portfolio produktů. Výrobce zároveň představil nový partnerský program. Jaké jsou podrobnosti?



Allied Telesis rozšířilo distribuci u AT Computers na všechny produktySpolečnost AT Computers dodávala síťové produkty Allied Telesis, výrobce produktů pro výstavbu IP ethernet infrastruktury, již několik let. V nabídce měla především konvertory médií a L2 přepínače.

Od února 2011 AT Computers v České republice i na Slovensku rozšířilo distribuci na kompletní portfolio včetně modulárních L3 přepínačů SwitchBlade/X900/X600 a směrovačů řady AR.

V rámci spolupráce získal distributor pro partnery plnou předprodejní podporu, která zahrnuje pomoc při návrhu řešení, ať už sítí či např. optických spojů, a také technickou podporu a služby Allied Telesis Net Cover.

Pro Allied Telesis je vyšší úroveň spolupráce zárukou spokojenosti resellerů a koncových zákazníků jak v technicky náročnějších projektech, tak v každodenní obchodní spolupráci. Podpora resellerů a špičková logistika AT Computers znamená vyšší dostupnost produktů jak v Česku, tak na Slovensku,” uvedl v oznámení partnerům Radim Šofer, country manager Allied Telesis pro ČR a SR.

Produktovým manažerem značky je v AT Computers Lukáš Santarius. Kontakty na něj naleznete v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste).

Hvězdný” program pro partnery

Výrobce aktuálně připravil také nový partnerský program s názvem Allied Telesis Star Partner, který je určen výhradně pro resellery a rozděluje je do tří úrovní.

Základní úroveň (Star 1) vyžaduje pouze provedení registrace na partnerském portále Allied Telesis. Reselleři registrací získají přístup k informačním databázím jako např. přehledu řešení a případových studií, dále vstup do databáze podpory a k pozvánkám na lokální akce.

Portál umožňuje bezplatně získat certifikace prostřednictvím on-line systému školení s názvem Adventure based learning. Rozlišuje navíc moduly pro obchodníky a techniky.

Autorizovaným distributorem značky je také Tech Data Distribution.

Zdroj: ChannelWorld, AT Computers







Komentáře