Alef Nula splnil všechny certifikace Cisco Unified Communications

Společnost Alef Nula, distributor s přidanou hodnotou, získal ATP certifikaci Cisco Telepresence Video Advanced a Cisco Unified Contact Center Enteprise Partner. K čemu distributora opravňují?Alef Nula splnil všechny certifikace Cisco Unified CommunicationsCertifikace umožňují společnosti Alef Nula nabízet podporu v oblasti konzultací, designu, prodeje, instalací a servisní podpory v zakázkách spojených s technologií Cisco Telepresence a Cisco Contact Center Enterprise.

Řešení Cisco Telepresence umožňuje komunikovat na dálku prostřednictvím konferenčních videohovorů v HD kvalitě 1080p až na třech 65" panelech.

Cisco Unified Contact Center Enterprise poskytuje funkce směrování kontaktů, zpracování hovorů, integrace počítače a síťové telefonie (CTI) a multimediální komunikace s kontakty v infrastruktuře, která je postavená na protokolu IP.

Kompletní podpora pro Unified Communications

Získáním těchto osvědčení Alef dokončil všechny požadavky na certifikaci v oblasti Unified Communications. Partnerům a zákazníkům tak může nabídnout komplexní podporu v oblasti předprodejní podpory, implementací a poprodejní podpory.

Distributora může také zajistit živé ukázky a seznámit zákazníky s technologií v demo prostorech. Prodejní partneři si po dohodě mohou technologie zapůjčit k testování ve vlastní infrastruktuře.

Zdroj: Alef Nula, ChannelWorldKomentáře