Agora získala pro ČR i SR status VAR od Fujitsu

Agora Plus, distributor s přidanou hodnotou, obdržela od Fujitsu Technology Solutions status Value Added Reseller (VAR) pro oblast enterprise. Řešení s přidanou hodnotou bude dodávat s partnery Fujitsu. Jaké služby jim nabízí?Řešení Fujitsu do velkých podniků, jako jsou servery vyšších řad, může nyní partnerům dodávat Agaora Plus (Foto: Primequest 580A)Agora Plus podepsala partnerskou smlouvu s Fujitsu a získala tak oprávnění prodávat resellerům v Čechách a na Slovensku vybrané enterprise produkty. K řešením pro velké podniky se řadí všechny servery vyšších řad, blade servery a kompletní nabídka storage produktů.

Agora Plus je jediným partnerem Fujitsu, který má v České republice a na Slovensku status Value Added Reseller. Autorizovanými distributory pro kompletní portfolio i nadále zůstávají eD system Czech a SWS v České republice a SWS Distribution SK na Slovensku.

„Skloubení produktů Fujitsu dohromady s přidanou hodnotou v oblasti virtualizací (VMware) a bezpečnosti (Fortinet, Invea-Tech) nabídne naší síti prodejců významnou výhodu," uvedl v tiskovém oznámení k nové spolupráci Rostislav Vocilka, obchodní a marketingový ředitel společnosti Agora plus.

„Spolupráce se společností Agora plus nám pomůže poskytnout hlubší a širší podporu všem našim partnerům. Jako významný přínos vidíme konsolidaci obchodních, předprodejních a školících aktivit v oblasti  enterprise produktů do jednoho místa. Toto soustředění aktivit přinese zkvalitnění spolupráce s našimi partnery," komentoval dále Lubomír Štefek, ředitel prodeje technologických řešení společnosti Fujitsu Technology Solutions.

Agora Plus nabídne prodejcům řadu služeb potřebných k prodeji enterprise produktů. Půjde například o předváděcí místo, zkušební laboratoř, zápůjčky, konzultace a předvádění produktů u prodejce nebo u koncového zákazníka společně s prodejcem. To vše v rámci předprodejního servisu. V rámci poprodejního servisu pak nabízí distributor instalační a implementační součinnost, autorizovaný servis, síťový dohled, outsourcingové a další služby.

Produktovým manažerem značky je Miroslav Pilát jeho kontakty najdete v profilu společnosti Agora Plus ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Aktuální nabídku produktů výrobce najdete na stránkách Fujitsu.Komentáře