Agem.CZ získal v ČR do distribuce značku BitFenix

Společnost Agem.CZ oznámila získání autorizované distribuce značky BitFenix pro ČR. Jaké produkty od nováčka na trhu Agem nabídne?

Agem.CZ získal v ČR do distribuce značku BitFenixAgem.CZ získal v ČR do distribuce značku BitFenixAgem.CZ je jediným (nikoliv výhradním) autorizovaným distributorem značky BitFenix v České republice. Pro Slovensko kontrakt zatím nebyl uzavřen.

Značka BitFenix se zabývá výrobou počítačových skříní určených pro zkušené uživatele a nadšence. Na trhu působí od roku 2010 a podle prohlášení Agemu si za krátkou dobu vydobyla velmi silnou pozici mezi zákazníky.

Mimo počítačových skříní značka nabízí příslušenství, jako jsou LED chladiče, USB huby do 3,5“ pozice nebo systém vlastního zabezpečení periferií S2. Celé portfolio uzavírají unikátní kabely, které chrání extrémně odolná tkanina, čímž celý kabel získá jedinečný vzhled.

V nabídce Agemu aktuálně naleznete PC skříně této značky, které brzy doplní další produkty z uvedeného sortimentu.

Nová značka z rukou IT veteránů

BitFenix na webu uvádí, že jeho produkty jsou vyvinuty s důrazem na skvělý design, ale také propracovanou konstrukci, která nebude v ničem uživatele omezovat.

Produkty jsou výsledkem spolupráce několika veteránů v oboru technologií a herním průmyslu, kteří se nespokojili s konvenčním pojetím počítačové skříně a vytvořili vlastní značku.

Produktovým manažerem značky BitFenix je Jan Bára. Kontakty na něj naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se prosím přihlaste).

Další informace o produktech naleznete také přímo na stránkách společnosti BitFenix.

Zdroj: Agem.CZ, ChannelWorldKomentáře