Agem.CZ distributorem pamětí a disků značky Crucial v ČR

Společnost Agem.CZ získala jako jediná v České republice status autorizovaného distributora značky Crucial, která spadá pod výrobce Micron.

Agem.CZ distributorem pamětí a disků značky Crucial v ČRAgem.CZ distributorem značky Crucial v ČRAgem.CZ se stal v České republice jediným autorizovaným distributorem divize Crucial společnosti Micron, která se 15 let zabývá výrobou paměťových modulů RAM a také SSD disků. Na Slovensku výrobce zatím neuzavřel kontrakt s žádným s distributorů.

V nabídce Agem.CZ v současné době naleznete nejžádanější konfigurace pamětí RAM pro desktopy a notebooky, dále řadu pamětí Ballistix Sport určenou pro uživatele a hráče, kteří hledají výkon a stabilitu a také SSD disky Crucial M4, včetně modelů s Data Transfer Kitem pro přenos dat z původního pevného disku.

Paměti pro servery budou následovat

V brzké době se podle prohlášení společnosti nabídka rozšíří o paměti pro servery (ECC, FBDIMM, RDIMM, UDIMM), moduly pro počítače Apple a také o VLP (Very Low Profile) paměti, určené pro blade servery a síťové routery. Distributor uvedl, že jejich špičková kvalita těchto produktů je dána vlastní výrobou čipů.

Společnost Micron, která vznikla v roce 1978, je jedním z největších výrobců polovodičových systémů a modulů DRAM, SSD nebo NAND. Její roční obrat dosahuje 8,5 miliardy amerických dolarů, zaměstnává na 22 tisíc lidí a disponuje 17 230 patenty.

Produktovým manažerem značky Crucial je Jan Bára. Kontakty na něj naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se prosím přihlaste).

Více informací naleznete na webových stránkách Crucial, které zároveň obsahují konfigurátor pamětí a SSD disků.

Zdroj: Agem.CZ, ChannelWorldKomentáře