Agem.CZ autorizovaným distributorem řadičů Adaptec by PMC

Broadline distributor Agem.CZ oznámil získání produktů Adaptec by PMC do autorizované distribuce v České republice. Co má Adaptec společného s PMC a u koho produkty poptávat?Adaptec v distribuci Agem.CZAdaptec se zaměřuje především na výrobu řadičů. V loňském roce se novým majitelem produktů této značky stala společnost PMC Sierra a značka byla tedy pozměněna na znění Adaptec by PMC.

Adaptec by PMC nabízí kompletní řadu produktů pro datová centra a oblast cloud computingu. Výrobce jako hlavní výhody uvádí ochranu dat, nižší pořizovací, provozní náklady a spotřebu energie, vyšší výkon a snadnou integraci do standardních serverů díky široké kompatibilitě.

Novinkou jsou RAID řadiče série 6, o konkrétním produktech se dočtete přímo na webu výrobce Adaptec.

Další informace o produktech, cenové podmínky či radu při výběru řadiče vám poskytne produktový manažer značky Petra Černá. Kontakty na ní naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).

Dalšími distributory značky jsou v České republice i na Slovensku Asbis a Servodata. Kompletní produktová nabídka PMC Sierra je případně dostupná zde.

Zdroj: Agem.CZ, ChannelWorldKomentáře