Adastra exkluzivním distribučním partnerem Compuware

Konzultační a softwarová společnost Adastra se stala exkluzivním distributorem řešení společnosti Compuware, poskytovatele služeb pro měření výkonnosti informačních technologií, pro český a slovenský trh.

Adastra exkluzivním distribučním partnerem CompuwareAdastra exkluzivním distribučním partnerem CompuwareCompuware, dodavatel v oblasti měření dostupnosti a rychlosti aplikací a procesů od datového centra přes poskytovatele internetového připojení až k zařízení, uzavřel partnerství s konzultační společností Adastra.

Compuware doplní péči o data zákazníků o konkrétní zkušenost konkrétního uživatele s konkrétní službou, uvedl v oznámení tisku Jiří Kurejko, pre-sales consultant v Adastře.

Gartner zařadil Compuware mezi lídry v magickém kvadrantu Application Performance Monitoringu (APM). Řešení Compuware používají světové finanční instituce Wachovia, JP Mogran Chase a American Express, internetové obchody Amazon, Expedia a Office Depot a další firmy jako BBC, MTV, Facebook či Google.

Partneři, kteří mají zájem o spolupráci s Adastrou resp. Compuwarem, se mohou na Jiřího Kurejka obrátit na e-mailu jiri.kurejko@adastragrp.com nebo mobilu +420725827069.

V České republice dodává Adastra koncovým zákazníkům primárně sama nebo prostřednictvím jednoho partnera. Na Slovensku pak využívá síť partnerů.

Zdroj: Adastra, ChannelWorld
Komentáře