Acer redesignoval web pro dotykové ovládání

Společnost Acer optimalizovala design stránek Acer.cz pro dotykové ovládání a přidala nové funkce.

Acer redesignoval web pro dotykové ovládáníAcer redesignoval web pro dotykové ovládání Acer předělal své webové stránky Acer.cz, aby usnadnil přístup uživatelům, kteří surfují na internetu v zařízeních s dotykovým ovládáním. Nový je také vzhled stránek, který ztělesňuje ducha značky, uvádí Acer v oznámení.

Kromě nové navigace na stránkách přibyly nové uživatelské funkce. Na novém webu Acer spolupracoval se digitální marketingovou agenturou VML, která je součástí skupiny Y & R.

Acer na webu používá systém dlaždic podobný modernímu prostředí Windows 8. Hlavním prvkem domovské stránky je upoutávka na vlastnosti ultrabooků Aspire.

Prostřední lišta po kliknutí rozbalí nabídku pro přenosná zařízení/stolní a AIO počítače/monitory a projektory/smartphony.

U každé produktové kategorie lze pak nabídku dále třídit podle hlavních vlastností (např. dlouhá výdrž na baterii, dotykové ovládání apod.)

Podstránka s podporou primárně nabízí informace o upgradu na Windows 8 (pobídka, nástroje, základní návod). Dále obsahuje přístup k ovládačům (s průvodcem výběru produktu), registraci produktu, technickou podporu, důležitá upozornění pro uživatele a informace o záruce.

Acer je značka, která podporuje objevování nových možností a naše stránky reflektují naše výrobky, služby a naši společnost jako celek,“ uvedl v tiskovém oznámení Michael Birkin, marketingový ředitel společnosti Acer.

Zdroj: Acer, ChannelWorld

Úvodní foto: Acer.cz

Komentáře