Absolvujte IT školení se skutečnými špičkami v oboru

Rozhodli jste se, že se ve své profesní kariéře budete věnovat IT oboru a hledáte kvalitní školení? Nebo se ve světě IT už nějaký ten pátek pohybujete a potřebujete si své znalosti rozšířit a posunout je o stupeň výše? (PR článek)

Absolvujte IT školení se skutečnými špičkami v oboruAť tak či tak, v obou případech se obraťte na profesionály s léty zkušeností nejen v IT oblasti. Na takové profesionály, mezi které patří třeba společnost ICT Pro.

Už více než dvacet let společnost ICT Pro zajišťuje komplexní služby v oblasti IT vzdělávání. Pořádá kurzy v oblasti informačních a komunikačních technologií a nenajdete snad žádnou část této oblasti, na kterou by se v ICT Pro nenašel opravdový odborník.

Profesionálové, kteří jsou v IT světě jako doma

Kromě klasických IT vzdělávacích kurzů rozšířila společnost ICT Pro své portfolio školení také o kurzy Soft Skills (tzv. měkkých dovedností) a kurzy projektového a procesního řízení.

Zaměření společnosti tak nyní přesahuje klasický IT rámec a její služby mohou využít i lidé, pro které je IT jen okrajovou záležitostí. Společnost za své fungování od roku 1992 nasbírala bohaté zkušenosti v mnoha odvětví IT a díky systematické a pečlivé práci se nyní může pyšnit nejen portfoliem významných klientů, ale především širokou nabídkou kvalitních IT školení pro každého.

Je jen na vás, jestli dáváte přednost individuální formě školení, nebo jej raději absolvujete ve skupině. Skupinové školení nemusí být kvůli většímu počtu lidí méně výhodné, právě naopak – často poskytuje dostatek prostoru pro diskuzi nad vzniklými problémy a v neposlední řadě je i skvělým místem pro networking.

Speciální formou školení od ICT Pro jsou školení na míru, která jsou maximálně přizpůsobená možnostem, požadavkům i schopnostem zákazníka. Pro větší pohodlí zákazníka může toto školení probíhat přímo v prostorách jeho firmy a v případě zájmu může probíhat i v anglickém jazyce.

5 důvodů, proč vsadit na ICT Pro

V ICT Pro pracují špičkoví profesionálové, kteří se neustále vzdělávají ve svém oboru a sledují poslední trendy. Ať už hledáte školení VMware z oblasti vizualizace, kurz programovacího jazyka JAVA, unixového systému Linux, databáze SQL Server nebo kurz frameworku Spring, v ICT Pro najdete ověřené odborníky na všechno.

Jestli si stále nejste jistí, zda vsadit na ICT Pro, tady je 5 důvodů, proč rozhodně ano:

  • terabyty nabytých vědomostí – odborníci z ICT Pro mají nejen teoretické, ale hlavně praktické zkušenosti se všemi obory, které školí. Všichni jsou držiteli certifikací a technických titulů významných IT firem.
  • léty ověřené zkušenosti – za více než 20 let své existence proškolila ICT Pro tisíce posluchačů ze stovek předních českých firem.
  • individuální přístup – maximálně flexibilní přístup ke každému zákazníkovi je v ICT Pro samozřejmostí. Termín školení je vždy zvolen podle možností zákazníka, stejně jako obsah školení, jeho délka i forma. Na své si přijdou jak začátečníci, tak i fanoušci high-end workshopů.
  • široké portfolio služeb – dohromady nabízí ICT Pro okolo 500 různých školení, včetně bezpečnosti IT nebo komunikačních technologií. Společnost navíc nabízí i IT podporu a tvorbu nejrůznějších webových projektů.
  • snadná dostupnost a moderní prostory – lokace ICT Pro v brněnských Žabovřeskách je ideální jak z hlediska automobilové, tak i MHD dopravy. Samotné školení pak probíhá v moderně vybavených prostorech se špičkovou počítačovou technikou.

Tak pro které školení od ICT Pro jste se rozhodli vy? Bude to JAVA, SQL Server nebo třeba VMware? Podívejte se na nejbližší termíny školení na www.skoleni-ict.cz.

Zdroj: ICT Pro
Úvodní foto: ICT Pro

Komentáře