ABC Data vás zve na RoadShow

Letošní RoadShow broadline distributora ABC Data se uskuteční v netradičních, ale o to lákavějších, prostorách. Tentokrát totiž zamíří do pivovaru. Pražská zastávka je již kapacitně obsazena, nicméně šanci máte stále v Brně, a to už příští týden v úterý. Jaký bude program?ABC Data v loňském roce dosáhla rekordní výše i nárůstu obratůTradičně vás čekají přednášky výrobců, možnost pohovořit se zástupci distributora ABC Data i dobrá zábava. Kromě ochutnávky piva a prohlídky pivovaru se můžete těšit na bohatou tombolu partnerů akce. Zatímco v Praze (14. 5.) setkání zamíří do Klášterního pivovaru, brněnská zastávka (12. 5.) bude patřit tradičnímu pivovaru Starobrno.

Zaregistrovat se můžete zde.

Pokud ještě jednoho z největších broadline distributorů, který působí v České republice i na Slovensku, neznáte, přečtěte si určitě zajímavý rozhovor s jeho generálním ředitelem Petrem Jandíkem, který vyšel na ChannelWorldu minulý týden.

A na jaké přednášky a výrobců se můžete těšit?

D-Link - Digital home kampaň pro rok 2009 - seznámení s kampaní zaměřenou na prodej do domácnosti. Součástí je představení nových bezdrátových produktů, řešení, ukládání dat a využití LAN přes elektrické rozvody.

Canon - Produktová prezentace novinek jara 2009 - Představení produktových novinek značky Canon v oblasti periferií.

ABC Data - Váš stabilní partner - Zhodnocení roku 2008. Změna v dopravě a logistice. Zajímavosti a novinky v a-shopu. Reseller web.

nVidia - Speak Visual With Graphic Plus - Proč a na které nVIDIA produkty a technologie se zvláště soustředit v příštím období.

Asus - Asus Components Product Lines in 2009 - Dnešní a budoucí trendy v komponentech Asus Computers. Hllavním zaměřením prezentace jsou základní desky, VGA a LCD monitory. Diskuze a otázky jsou vítány.

Toshiba- Notebooky Toshiba a jejich přednosti - Notebooky Toshiba ochrání data vašich klientů v extrémních situacích.

Samsung - Novinky od Samsungu - Design, šetrnost k životnímu prostředí a jednoduché ovládání, to jsou hlavní přednosti nových produktů Samsung.

Microsoft - Příležitosti Microsoft OEM a Windows 7.

Wacom - Tablety Wacom -  Představení novinky Intuos4, prodejní argumenty -proč zařadit tablety Wacom do svého portfolia.  

Edimax - Sítě pro všechny - Předtavení portfoia, novinky, trendy

Eaton - Zdroje záložního napájení - Produkty a služby společnosti Eaton.

Kompletní program najdete tradičně v našem přehledu partnerských akcí a seminářů.Komentáře