ABC Data se sejde s VIP partnery v Brně

Společnost ABC Data zve své VIP resellery z České republiky i Slovenska na partnerské setkání do Brna. Co je 19. – 20. 10. čeká? Kromě dodavatelů třeba také Bolek Polívka.ABC Data IT show již příští týdenPodzimní setkání vybraných partnerů distributora ABC Data letos nese podnázev „Show IT“. Produktové novinky pro vánoční sezónu vám představí generální partneři akce D-link, Nvidia a Toshiba. David Rusín z D-linku uvede produkty pro digitální domácnost. Igor Staněk (Nvidia) partnery svou přednáškou zorientuje v horké novince 3D zobrazování a od Borise Stonawského můžete očekávat výklad o výhodách notebooků Toshiba oproti konkurenci.

Tím ale výčet prezentujících zdaleka nekončí. Dozvíte se o například o komponentových novinkách Asusu, multifunkcích Brotheru a Canonu a budete mít příležitost seznámit se nových channel manažerem Intelu Branislavem Idesem. Přednáškový blok uzavře Logitech, Microsoft a Samsung.

Zástupci ABC Daty zase seznámí s novinkami v A-shopu a představí konfigurátor licencí Microsoftu.

K VIP setkání patří také kvalitní zábava a ABC Data si proto pro partnery připravila pozvání do Divadla Bolka Polívky, kde budou moci shlédnout představení „Mínus dva“, ve kterém kromě Bolka Polívky vystoupí například Milan Lasica. Herci se zůčastní také následujícího rautu.

Celá akce je v tomto případě určena pouze pro pozvané VIP partnery ABC Daty z České republiky i ze Slovenska.Komentáře