ABC Data autorizovaným distributorem Xilence v ČR i SR

Společnost Xilence Technologies si jako dalšího distributora pro Českou republiku a Slovensko vybrala broadline distributora ABC Data. Jaký sortiment nabídne?ABC Data autorizovaným distributorem Xilence v ČR I SRABC Data získala autorizovanou distribuci produktů značky Xilence pro Českou republiku i Slovensko. V nabídce má zalistovány zdroje ATX, dále oblast chlazení procesorů, PC skříně a další příslušenství. V oblasti příslušenství notebooků nabídne chladící podstavce a univerzální napájecí stroje.

Společnost Xilence Technology byla založena 2003 a je německo-čínským výrobcem komponent k chlazení a snížení hluku u PC.

Sortiment výrobků zahrnuje PC skříně, napájecí zdroje, ventilátory a chladiče pro: notebooky, procesory, pevné disky, grafické karty, RAM a čipsety.

Produktovým manažerem značky Xilence ve společnosti ABC Data je Michal Hrušovský. Kontakty na něj naleznete v katalogu distributorů nebo na webu ABC Data.

Dalším autorizovaným distributorem značky pro Českou republiku je Abacus Computer. S kompletním portfoliem produktů značky se můžete seznámit přímo na webu společnosti Xilence.

Zdroj: ChannelWorld, XilenceKomentáře