Abacus získal do distribuce značky Conteg a Zalman

Společnost Abacus Electric, broadline distributor ICT, rozšířila portfolio produktů v autorizované distribuci o značky Conteg a Zalman. Jaké produkty do distribuce spadají?Abacus získal distribuci značek Conteg a ZalmanAbacus Electric rozšířil nabídku produktů v České republice i na Slovensku o stojanové a závěsné rozvaděče, otevřené rámy, kabelový management a další příslušenství Conteg. Distributor doplněním portfolia reaguje na rostoucí poptávku po serverech SuperMicro a diskových polích QSAN.

Abacus již zalistoval všechny produkty Contegu do nabídky, ale ne všechny jsou zobrazeny v e‑shopu. V případě zájmu o neuvedené zboží či sestavení rozvaděče podle vlastních potřeb, můžete kontaktovat produktového manažera Zbyňka Váňu.

Autorizovaným distributorem produktů Conteg je v České republice také společnost Tech Data.

Komponenty a příslušenství Zalman

Druhou novinkou v distribuci jsou produkty korejského výrobce Zalman, se kterým má Abacus jako jediný v České republice podepsanou smlouvu.

Zbyněk Šmahel, produktový manažer, který má Zalman na starost, ChannelWorldu sdělil, že nabídkou pokryjí 99 % produktů této značky. Zalman vyrábí chladiče, větráky, skříně, zdroje, teplovodivé pasty, počítačové periferie a další příslušenství. Kompletní portfolio produktů si můžete prohlédnout na webu společnosti Zalman.

Kontakty na oba produktové manažery naleznete v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste).

Zdroj: ChannelWorldKomentáře