Abacus zavádí zápůjčky serverů

Partneři Abacusu si nyní mohou před zakoupením jakýkoliv server otestovat. Jak zápůjčky fungují?

Abacus zavádí zápůjčky serverůAbacus zavádí zápůjčky serverů Foto: © .shock - Fotolia.comDistribuční společnost Abacus informovala své partnery o možnosti bezplatného (v případě následného zakoupení) zapůjčení libovolně nakonfigurovaných serverů.

„Vzhledem ke stále častějším požadavkům zákazníků na testování aplikací GPU systémů, serverů pro virtualizaci, pro informační systémy, VOIP telefonii, hosting, VMware apod. na serverech Supermicro jsme se rozhodli zařadit tuto službu do naší nabídky,“ uvedl Abacus.

Na konfigurátoru si nejprve vyberete požadovanou sestavu serveru, obchodník ji následně zkontroluje a případně s vámi zkonzultuje úpravy a následně dodá vyrobený server na vaši adresu pro testování. Po dokončení testování server zašlete zpět a v případě, že se následně rozhodnete pro koupi dané konfigurace, je zápůjčka zdarma.

Pokud si server nezakoupíte, účtuje si Abacus 1% z ceny serveru za každý pracovní den. Minimální cena zápůjčky je stanovena na 3 000 Kč. Při dlouhodobé zápůjčce je cena počítána individuálně.

Objednávky lze realizovat přes Netkoloniál (non-stop), e-mailem, ICQ, faxem nebo telefonem u obchodníka na prodejnách v Praze, Ostravě nebo Českých Budějovicích.

Při celkové hodnotě fakturované zakázky nad 4 999 Kč bez DPH je doprava v ČR prostřednictvím kurýrní služby PPL zdarma.

Zdroj: Abacus
Foto: © .shock - Fotolia.com
Úvodní foto: © .shock - Fotolia.com

Komentáře