Abacus přestěhoval pobočku v Ostravě

Po přesunu brněnské pobočky změnil Abacus Computer také sídlo své ostravské pobočky. Kde ji najdete a jak se kvůli přesunu mění podmínky logistiky a reklamací?Nové sídlo pobočky Abacus Ostrava.Jak jsme vás na ChannelWorldu informovali, Abacus Computer přesunul počátkem května svou brněnskou pobočku na novou adresu. Důvodem byla zejména optimalizace nákladů na provoz. Stejným procesem na konci června prošla také pobočka v Ostravě. Nově ji najdete na adrese Tvardkova 8 (Slezská Ostrava), 710 00 Ostrava, kam se přesunula z ulice 1. máje 128 (Ostrava-Vítkovice).

S přemístěním do moderní vily v blízkosti ostravské zoologické zahrady došlo také ke změnám v logistice. Protože nová pobočka nedisponuje skladovacími prostorami, zrušil v ní distributor možnost osobních odběrů zakoupeného zboží. Možnost předání reklamovaného zboží naopak zůstává. Po ukončení reklamačního procesu vám bude buď zasláno na určenou adresu, nebo pro vás bude po předchozí dohodě připraveno k osobnímu vyzvednutí.

Centrální servis vybraných produktů

Reklamace zasílané distributorovi přepravní službou vyřizuje výhradně centrální sklad v Českých Budějovicích s výjimkou produktů značek Evolve, TP-link a smarTTouch. Ty budou z celé České republiky sváženy právě do ostravské pobočky, která nově slouží jako jejich centrální servisní středisko. Ale pozor, před samotnou reklamací je nejprve nutné získat číslo RMA zadáním reklamace do webového formuláře v e-shopu Netkoloniál a zboží následně zaslat na adresu, která je vygenerována spolu s číslem RMA.

Do ostravské pobočky tedy neposílejte své zákazníky. Jak uvedl distributor na svých webových stránkách, „nelze v ostravské provozovně uplatňovat reklamace uvedených produktů koncovými zákazníky ani zde nelze reklamovat produkty uvedených značek zakoupené přes jiné distributory. Ti i nadále reklamují produkty Evolve, TP-Link a smarTTouch u prodejce, kde je zakoupili“.

Kontakty na dvanáctičlenný tým ostravské pobočky zůstávají stejné, mění se jen telefonní čísla, která najdete na webových stránkách firmy Abacus Computer. Pobočku můžete navštívit od pondělí do čtvrtka od 9.00 do 18.00 a v pátek od 9.00 do 17.00. Třetí pobočka v Praze zstává na původní adrese, stejně jako centrála firmy v Českých Budějovicích.

Zdroj: ChannelWorld, Abacus ComputerKomentáře