Abacus Brno na nové adrese

Abacus Computer změnil sídlo své brněnské pobočky. Od 1. 5. ji najdete na adrese Polní 780/92. Jaký byl důvod změny a jak to bude s osobními odběry?Nové sídlo pobočky Abacus Computer v Brně.Začátkem května se brněnská pobočka Abacusu přesunula na novu adresu. Od tohoto data ji už tedy nenaleznete na původní adrese Královopolská 139, Brno, ale nově na adrese Polní 780/92, 639 00 Brno. Telefonní čísla se nemění.

Původní sídlo pobočky jsme získali spolu s převzetím obchodních aktivit společnosti Sett v roce 2006. Protože šlo o centrálu firmy se skladem, který kapacitně převyšoval naše potřeby, rozhodli jsme se nyní pro levnější a prostorově úspornější řešení. Nová adresa je také pro resellery dostupnější,“ vysvětlil důvody změny pro ChannelWorld Martin Hurtík, marketingový manažer Abacus Computer.

Podle informací ChannelWorldu uvažuje distributor tze stejných důvodů také o přesunu sídla pobočky v Ostravě.

Součástí pobočky na nové brněnské adrese je menší příruční sklad. Možnost osobních odběrů tedy zůstává zachována. Zboží bude distributor přepravovat dle požadavků z centrálního skladu v Českých Budějovicích prostřednictvím dopravce PPL.

Otevírací doba pobočky je od pondělí do čtvrtka od 9.00 do 18.00 a v pátek od 9.00 do 17.00.  Tříčlenný tým zastihnete na telefonu +420 541 219 285 nebo e-mailu sales@brno.abacus.cz. Pro více informací o distributorovi komponent, periférií a spotřební elektroniky zamiřte na stránky Abacus Computer.Komentáře