25 regionálních měst se dočká nových sítí od GTS Czech

Telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech (GTS) oznámil investice do rozšíření sítí v 25 regionálních městech v České republice.

25 regionálních měst se dočká nových sítí od GTS Czech25 regionálních měst se dočká nových sítí od GTS Czech Nové telekomunikační sítě s technologií FWA spouští GTS ve 25 vybraných městech během letošního podzimu a zimy.

GTS tvrdí, že špičkové parametry nové sítě garantuje díky využití licencovaného pásma. Se symetrickým a neagregovaným připojení k internetu doufá v oslovení firem, které budou chtít využívat cloudové služby.

Pro GTS se jedná o velice významnou investici, od které si slibujeme především výrazně kvalitnější služby pro místní podnikatele a možnost nabízet našim zákazníkům v dané oblasti moderní produkty. Předpokládáme, že s novými FWA sítěmi budeme schopni pokrýt potřeby více než tisícovky nových firemních zákazníků na území České republiky,“ uvedl v oznámení Pavel Brabenec, ředitel marketingové divize, GTS Czech.

GTS zavádí rychlejší síť během podzimu a zimy postupně v následujících městech: Opava, Šumperk, Třinec, Uherské Hradiště, Žďár nad Sázavou, Děčín, Jindřichův Hradec, Litvínov, Mladá Boleslav, Znojmo, Most, Nový Jičín, Blansko, Litoměřice, Prachatice, Říčany, Třebíč, Ústí nad Orlicí, Česká Lípa, Cheb, Chrudim, Písek, Vyškov, Pelhřimov a Rumburk.

Zdroj: GTS Czech
Úvodní foto: © alehdats - Fotolia.com

Komentáře