100Mega spustila nové weby

Broadline distributor 100Mega Distribution inovoval vzhled a strukturu hlavních webových stránek a e-shopu pro české i slovenské partnery.100Mega spustila nové weby100Mega Distribution výrazně zjednodušila českou i slovenskou verzi svého hlavního webu. E-shop i web společnosti mají nyní jednotný design. Pro ostatní weby (HAL3000, Net-X a Porte) zůstává vlastní grafický layout.

Na webu 100mega.cz nyní naleznete hlavní informace týkající se aktuální nabídky, služeb (pronájem B2C e-shopu), zákaznicé podpory, obchodní informace (obchodní a kreditní podmínky) a informace o společnosti včetně kontaktů.

V zákaznické podpoře lze jednak podat dotaz prostřednictvím on-line dotazníku, u kterého společnost uvádí zodpovězení do 120 minut v pracovní době.

Partneři mohou také využít průvodce pro vyhledání souborů ke stažení nebo odpovědí na otázky k produktům. Průvodce postupně nabídne výběr ze značky, kategorie a konkrétního produktu.

Informace více rozděleny mezi web a e-shop

Největší část homepage nového webu zabírají dva sloupce, ve kterých se zobrazují novinky a aktuální promo akce.  Ty jsou lištou odděleny od výrazného banneru, na kterém se promítají obchodní statistiky distributora.

Ostatní informace o reklamacích, zárukách a podpoře se nacházejí přímo v novém e-shopu. Oproti staré verzi na první pohled výrazněji upozorňuje na promo akce s rozlišením na dárky a cenové zvýhodnění, omezenou dostupnost, výprodejové produkty atd.

Nové webové stránky 100Megy si můžete prohlédnout zde.

Zdroj: ChannelWorldKomentáře