Jan Fiala a Martin Stoilov posilují nejvyšší vedení Asecco Solutions

Řady top managementu společnosti Asseco Solutions posílili dva zkušení odborníci. Jan Fiala nově zastává pozici ředitele divize realizace Helios Orange, zatímco Martin Stoilov nastoupil na pozici ředitele divize Enterprise.

Jan Fiala a Martin Stoilov posilují nejvyšší vedení Asecco SolutionsSpolečnost Asseco Solutions oznámila příchod dvou posil do svého nejvyššího vedení. Jan Fiala a Martin Stoilov se ujmou vedení divizí zaměřených na prodej systémů Helios do malých a středních firem, resp. do velkých podniků.

Jan Fiala nově zastává pozici ředitele divize realizace Helios Orange, kde se bude podílet na vytváření konkurenčních výhod a rozvoji týmů i jednotlivců. Od roku 2016 pracoval jako výkonný ředitel se specializací IT a SW na zakázku ve společnosti Radium.

Manažerské zkušenosti získal Fiala i ve společnostech Hill-Rom, KaVo, Philips a dalších. Mezi jeho oblíbené volnočasové aktivity patří jízda na inlinových bruslích, turistika, poslech hudby a technika. Zajímá se rovněž o dobré jídlo, víno a detektivky.

Martin Stoilov nastoupil na pozici ředitele divize Enterprise, kde se bude věnovat inovaci produktové řady, přechodu na cloud a transformaci obchodního modelu. Má bohaté manažerské zkušenosti zejména z komplexních transformačních projektů.

Mezi jeho předcházející působiště patří například Webcom a Conceptica. Martin Stoilov má jedno dítě a volný čas tráví především s rodinou. V oblibě má i cyklistiku, plavání a vše, co se týká aut.

Zdroj: Asecco Solutions

Úvodní foto: Asseco Solutions

Komentáře