Tesoro odhalilo herní klávesnici Excalibur RGB, u nás si počkáme

Klávesnice Tesoro Excalibur RGB nabízí podsvícení 16,8 miliony barev, robustní design, kvalitní mechanické spínače s životností až 60 milionů stisknutí a funkci plného N-Key Rollover.

Tesoro odhalilo herní klávesnici Excalibur RGB, u nás si počkámeKlávesnice Tesoro Excalibur s přímými liniemi, pojmenovaná po legendárním meči krále Artuše poskytuje klasické rozložení kláves.  Každé tlačítko je podsvícené vlastní LED diodou kvůli co nejvyšší rovnoměrnosti.

Excalibur RGB umožňuje výběr z široké škály 16,8 milionu barev a mnoha úrovní a typu podsvícení zahrnujících intenzitu, automatickou změnu barvy, funkci stmívání, nebo dva herní režimy podsvícení pouze herních kláves WSAD apod.

Mechanika a funkce

V klávesnici jsou použity mechanické spínače Cherry MX v provedení Black, Blue, Brown a Red zajišťující podle výrobce životnost až 60 milionů stisknutí kláves. Výhodou klávesnice je také funkce plného N-Key Rollover (NKRO) zabraňující falešné detekci stisku a registrující všechna stisknutí při více zmáčknutých klávesách najednou.

Integrovaná paměť 512 kB přináší možnost nastavení vlastních maker bez použití externího softwaru, který může být na turnajích zakázán. Každá klávesa může být přenastavena dle vlastních preferencí v pěti přepínatelných profilech. Celkem je k dispozici 300 kláves a 2 000 stisknutí makro tlačítek na jeden profil.

ˇV ČR a SR až příští rok

V České republice a na Slovensku bude Tesoro Excalibur RGB k dispozici v průběhu února 2015. V zahraničí se dá předobjednávat za cenu 109 euro s plánovaným termínem dodávky koncem letošního roku.

Zdroj: Tesoro


Úvodní foto: Tesoro

Komentáře