Xerox rozšířil distribuci o AT Computers

Společnost AT Computers se stala s platností od října novým distributorem značky Xerox. Autorizaci na prodej a distribuci produktů i služeb získala v České republice i na Slovensku. Co můžete v ATC nakoupit?Značku Xerox nyní nakoupíte i v AT Computers.AT   Computers  zahájilo distribuci laserových tiskáren a multifunkčních zařízení značky Xerox. V distribuční síti v České republice i na Slovensku nabízí celé portfolio produktů včetně spotřebních materiálů a dokumentových skenerů. Jedinou výjimkou jsou produkční systémy, jejichž prodej si Xerox nadále zaštiťuje sám.

AT Computers se zaměřuje na oblast ICT zařízení, spotřební elektroniku a výrobky mobilních technologií. Po spojení s polskou firmou AB v říjnu 2007 je součástí jedné z největších distribučních obchodních společností operujících v odvětví ICT ve střední a východní Evropě. Centrálu má v Ostravě a pobočky v Praze, Brně, Bratislavě i Žilině.

AT Computers již třetím distributorem

Xerox volbou AT Computers, druhého největšího distributora v ČR a SR z hlediska obratu, významně rozšířil svou dosavadní distribuční síť tvořenou v obou zemích firmami eD system a Tech Data Distribution.

Produktovým manažerem pro značku Xerox je ve společnosti AT Computers Jacek Frant. Jeho kontakty najdete v profilu AT Computers ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).

Zdroj: AT Computers, Xerox, ChannelWorldKomentáře