Xerox představil program Fotokniha

Xerox přišel s nabídkou nového obchodního modelu pro zájemce o produkci fotoknih. Zapojit se mohou současní provozovatelé této nebo jiných tiskových služeb, stejně jako ostatní poskytovatelé služeb, kteří hledají nové obchodní příležitosti. Výrobce pomůže s financováním i hledáním zákazníků.Výhody výroby fotoknih propaguje Xerox i na svých webových stránkáchProgram Fotokniha Xerox se skládá z části orientované na koncového zákazníka (zájemce o vytvoření fotoknihy) a části orientované na provozovatele řešení (poskytovatele služeb). Vstupem do programu získáte jako poskytovatel služeb možnost prezentovat své produkty pod logem Fotokniha Xerox a také Point-Of-Sales předměty k propagaci tohoto projektu.

Jak program funguje? Zájemcům o provozování služeb spojených s produkcí fotoknih, kteří nemají potřebné vybavení, poskytne výrobce kompletní sadu Fotokniha Xerox Starter Kit, která obsahuje hardware, software, dokončovací zařízení a potřebné doplňky k produkci fotoknih. Do sady patří Xerox Phaser 7760, laserová tiskárna nebo multifunkce WorkCentre 7435 formátu SRA3, minipočítač minibox II, LCD monitor, vazač na fotoknihy, páková řezačka, a volitelně vazač na kalendáře.

Navíc získáte zdarma jako podporu rozjezdu podnikání sadu fotoalb, papír a POS předměty v hodnotě přes 14 000 Kč. Toto řešení lze kompletně profinancovat v rámci Xerox pronájmu, po skončení pronájemní smlouvy po 4 letech lze sestavu odkoupit za cenu jedné měsíční splátky.

Podle informací z Xeroxu se pohybuje výše měsíční splátky v případě sady s tiskárnou Phaser 7760 (tiskárna, M-Photo AlbumMaker 6.1, PC Minibox, Monitor 19", Unibind vazač, řezačka, další drobný materiál) při leasingu na 4 roky na úrovni zhruba 9 800 Kč bez DPH.

Digitální fotografie lze díky sadě Xerox Fotokniha zpracovat do podoby fotoknih rychle a přímo na míru podle představ zákazníka, který využije zdarma dostupný „klientský modul" softwaru AlbumMaker. Tento nástroj umožní zákazníkům v procesu tvorby vybrat si z různých formátů fotoalb nebo z řady přednastavených motivů pozadí, u fotografií lze dále upravit vzhled včetně korekce barevnosti, kontrastu a jasu a doplnit k nim vlastní text, kliparty a grafiku.

Finální vzhled si je možné prohlédnout ve 3D zobrazení a poté zaslat přes internet nebo zanést na paměťovém médiu do provozovny programu Fotokniha. Xerox. Fotoalbum dostane uživatel zpracované v kvalitě tisku srovnatelné s časopisy na křídovém papíře, přičemž si může vybrat z řady tvrdých desek potažených látkou nebo imitací kůže v různých barvách.

„Vytvořit fotoalbum přesně podle představ uživatele je pomocí této sady jednoduché a především rychlé. Výhodou celého programu je přiblížení služby do místa bydliště zákazníků. Vlastnosti softwaru AlbumMaker navíc nabídnou provozovatelům maximální uplatnění své kreativity a tím i odlišení od ostatních," shrnul výhody nabídky Dušan Novotný, produktový manažer společnosti Xerox Czech Republic.

Koncept zahrnuje prezentaci na adrese www.xerox.cz/fotokniha, kde jsou informace potřebné pro provozovatele řešení i pro zájemce o výrobu fotoknihy. Program je otevřený i stávajícím poskytovatelům služeb fotoknih, podmínkou je pouze vlastnictví softwaru AlbumMaker a stroje Xerox.

Pokud vás nabídka Xeroxu zaujala a máte zájem o spolupráci, můžete se přihlásit na infolince +420 227 036 502, nebo kontaktovat autorizovaného prodejního partnera Xerox, ideálně partnera typu VAR Monobrand. Jejich přehled najdete tady.Komentáře