Triumph Board vstupuje na český trh. Exkluzivně přes ATC

AT Computers, IT distributor roku 2006, získal exkluzivní distribuci značky Triumph Board pro český trh. Ta nabízí produkty určené do škol, vzdělávacích institutů a firem. Jaké jsou plány pro český trh?Nabídka Triumph Board zahrnuje mimo jiné interaktivní tabule.Distribuční smlouva mezi oběma společnostmi vstoupí v platnost od 1. 11. 2009. AT Computers bude v Česku z portfolia Triumph Board distribuovat zejména interaktivní tabule, dotykové obrazovky, bezdrátové tablety a hlasovací zařízení.

„Prezentační technika rozšiřuje naši širokou škálu IT a spotřební elektroniky o kvalitní produkty zaměřené na oblast vzdělávání. Od Triumph Board můžeme očekávat kvalitu a profesionální přístup“, uvedl k nové distribuci v tiskové zprávě ředitel nákupu AT Computers Martin Harazím.

Triumph Board je společnost s několikaletou tradicí, která zahájila svou působnost na východoevropských trzích a následně expandovala do západní Evropy a na Střední východ.

„Vyrostli jsme v jednu z nejvíce ceněných značek na trzích se snadno použitelnými interaktivními tabulemi a produkty, které jsou jim blízké.  Naše tabule, a další produkty, zkvalitňují výuku v tisících školách východní Evropy, kde jsme uspěli ve výběrových řízeních vypisovaných Ministerstvy školství jako například v Rusku, Bělorusku či na Slovensku,“ komentoval dosavadní úspěchy Ondřej Kryšpín, výkonný ředitel a jednatel společnosti Triumph Board.

Školství jako příležitost

V České republice se s výukou pomocí interaktivních tabulí a zobrazovací techniky teprve začíná. V některých zemích západní, ale i východní Evropy (např. Velká Británie či Rusko) jsou tyto metody již běžné. Odhaduje se, že v roce 2010 se trh interaktivních tabulí bude pohybovat okolo 1 milionu kusů, přičemž v Evropě dosáhne prodej téměř 400 tisíc kusů a hodnoty okolo 700 milionů amerických dolarů. „V České republice očekáváme velikost trhu 4-5 tis. kusů tabulí v příštím roce a do budoucna lze očekávat i nárůst interaktivních produktů též v podnikové sféře,“ uvedl Ondřej Kryšpín.

V případě AT Computers se letos jedná již o druhý krok v tomto segmentu. V září distributor přidal do nabídky promítací plátna Nobo. Na Slovensku je distributorem Triumph Board firma MC.Edu.

O značku Triumph Board pečuje v ATC jako produktová manažerka Monika Svobodová, její kontakty najdete v profilu AT Computers ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Více informací o produktech výrobce můžete získat také přímo na stránkách Triumph Board.Komentáře