Tech Data nabízí Targus resellerům v ČR i SR

Tech Data Distribution oznámila uzavření kontraktu se společností Targus. S platností od října nabízí kompletní portfolio výrobce v oblasti příslušenství a ochranných obalů na notebooky. Jaké prodejní argumenty platí při nabídce produktů Targus zákazníkům?Targus chce kromě designu a patentovaných vylepšení oslovit vaše zákazníky doživotní zárukou na tašky.Zákazníci Tech Data Distribution na českém a slovenském trhu získali přístup k celému portfoliu produktů Targus od tašek, dámských kabelek, batohů, rollerů až po myši, dokovací stanice, zámky, chladicí podložky nebo bezpečnostní fólie na displej.

„Společnosti Targus a Tech Data úspěšně spolupracují v řadě evropských zemí již řadu let. Teď se zástupci obou společností dohodli na rozšíření spolupráce a Tech Data Distribution se tak stala autorizovaným distributorem pro Českou republiku a Slovensko. Díky této spolupráci mohou naši zákazníci nakupovat velmi unikátní výrobky Targus přímo v Čechách i na Slovensku, a to za nejnižší ceny v Evropě,“ uvedl v oznámení nové distribuce Rudolf Brojír, sales specialist pro oblast Mobiles v Tech Data Distribution.

„Na veškeré tašky a zavazadla poskytuje Targus celosvětovou doživotní záruku,“ vyzdvihl v rozhovoru s ChannelWorldem klíčový prodejní argument pro resellery Pavel Kotek, country manažer pro ČR a SR ve společnosti Targus. Pokud tedy bude mít váš zákazník s taškou potíže, můžete mu jí u distributora zdarma vyměnit za nový kus.

Mezi další přednosti produktů podle výrobce patří několik patentovaných protekčních systémů bránících fyzickému poškození notebooků např. při pádu nebo proti protlačení obrazovky. Dále antistatický nylon, který naleznete i u nejlevnějších tašek a řada „vychytávek“ jako odnímatelný ultratenký reproduktor s možností připojení k jakémukoliv notebooku nebo MP3 přehrávači. Některé modely jsou vybaveny lampičkami či kapsami pro mobilní telefony blokujícími signál (vhodné např. při cestě letadlem nebo při jednání). Speciální kategorii tvoří široké portfolio různobarevných dámských kabelek vybavených např. kosmetickou taštičkou v barvě podšívky apod.

Kromě Tech Daty má v Česku značku v autorizované distribuci 100Mega Distribution a Asbis CZ. Na Slovensku jde o Euro Data, PC Business a nyní také Tech Data Distribution SK.

Pro více informací se u nového distributora můžete obracet na Rudolfa Brojíra. Jeho kontakty najdete v profilu Tech Data Distribution ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). S nabídkou výrobce se můžete seznámit přímo na stránkách Targus.Komentáře