SWS získala PlayStation pro ČR i SR

Distribuční společnost SWS rozšířila svou spolupráci s japonským výrobcem Sony a s platností od listopadu nabízí produkty Sony PlayStation svým resellerům. Co vše u SWS najdete a čeho chce distributor dosáhnout vstupem na herní trh?PlayStation nyní zakoupíte také v SWS.Sony autorizovala SWS jako svého nového distributora produktů PlayStation pro Českou republiku a Slovensko s platností od 9. 11. 2009.  Tato produktová skupina zahrnuje herní konzole, příslušenství a hry PS3, PSP, PSPgo a PS2.

„Cílem SWS je zajistit dealerům stálou skladovou dostupnost, atraktivní ceny a přidanou hodnotu, která znamená zejména technickou osvěta a pomoc při prodeji zákazníkům.  SWS se bude snažit dealerům vysvětlit, a na školeních i názorně předvést, že zejména produkt PlayStation 3 není pouze herní konzole, ale že se v domácnosti může stát plnohodnotným multimediálním centrem,“ uvedl distributor v tiskovém oznámení.

„Chystáme promo akce na nový sortiment s pravidelným týdenním intervalem. Tento týden například probíhá akce s fotoaparátem Sony S930,“ představil aktuální prodejní podporu Zdeňek Ňorek, produktový manažer značky v SWS.

Distributor vnímá herní trh jako novou příležitost pro rozvoj svých aktivit a chce na něm svou působnost dále rozšiřovat. Kromě herních specialistů bude SWS novou nabídkou oslovovat také ostatní resellery v IT kanálu. Podle informací ChannelWorldu SWS plánuje počátkem roku zařadit do svého sortimentu hry třetích stran.

V České republice má aktuálně autorizovanou distribuci produktů Sony PlayStation kromě SWS také eD system Czech a AT Computers. Na Slovensku jde kromě SWS Distribution SK o eD system Slovakia a AT Computers SK a Logus.

Kontakt na produktového manažera Zdeňka Ňoreka najdete ve vyhledávači distributorů v profilu SWS (nejprve se přihlaste). Zamířit můžete také přímo do e-shopu distributora.Komentáře