SWS zahájila distribuci produktů 3M

SWS podepsala distribuční smlouvu s firmou 3M, producentem tisíců nápaditých produktů, od zdravotnictví a bezpečnosti provozu na dálnicích, přes kancelářské produkty, až po lepidla a brusiva. Co všechno můžete objednávat?3M míří do nepřímého obchodního kanálu a zahajuje spolupráci s SWS.SWS nabízí s platností od minulého měsíce produkty 3M, která dodává na světové trhy přes 50 000 různých produktů a výrobků pro kancelář, komerční grafiku, elektro a telekomunikace, zdravotnictví, automobilový průmysl či bezpečnost a ochranu. Prodejním partnerům distributor tímto kontraktem otevírá zajímavou příležitost pro získání nových zákazníků a navýšení profitability zejména v oblasti dodávek do kanceláří a SMB obecně.

V nabídce SWS naleznete produkty z oblasti IT jako jsou miniprojektory, ergonomické pomůcky – podstavce pod monitory, držáky dokumentů, ergonomické myši, ochranné folie na LCD a notebooky, a také čističky vzduchu pro domácnosti a kanceláře.

SWS je zatím jediným plošným autorizovaným distributorem IT produktů, kterého v České republice a využíváme. Jejím prostřednictvím chceme oslovit širší skupinu prodejců,“ uvedl pro ChannelWorld ke strategii výrobce Daniel Paulín zastupující firmu 3M Česko.

Výrobce doposud spolupracoval pouze s vybranými resellery napřímo.

U nového distributora má značku na starosti Marek Šťastný Martin Baláž, jeho kontakty najdete ve vyhledávači distributorů v profilu SWS (nejprve se přihlaste). Zamířit můžete také přímo do e-shopu SWS. Více informací o výrobci naleznete na webové prezentaci 3M.Komentáře