Sweex v AT Computers. Výrobce posílil lokální zastoupení

Sweex, nizozemský výrobce lifestylové elektroniky a IT doplňků, oznámil rozšíření své distribuční sítě v České a Slovenské republice o společnost AT Computers. Pozici account mangera obsadil Marek Lapáček. Jaké jsou cíle výrobce?V nabídce Sweexu naleznete například MP4 přehrávače, elektronické čtečky knih, webkamery, sluchátka, reproduktory, datové adaptéry nebo pouzdra na notebooky.Společnost Sweex, která již aktivně působí v 45 zemích, se pro výrazné posílení v České republice a na Slovensku rozhodla kvůli silnému růstovému potenciálu obou trhů. Cílem firmy je maximální dostupnost veškerých jejich výrobků v rámci jmenovaných trhů a plynulá komunikace jak s místními prodejci, tak se zákazníky. Výrobce to oznámil v tiskové zprávě k rozšíření sítě o AT Computers.

Nový distributor doplnil stávajícího distributora ABC Data (v Čechách a na Slovensku) a slovenského distributora Agem. Spolu s posílením distribuční sítě by mělo dojít ke výšení množství nabízených produktů, zlepšení servisu a zavedení nových služeb.

Nové služby formou podpory prodejních partnerů by měl zajistit Marek Lapáček, který nastoupil do týmu Sweek s platností od 1. 9. a jeho úkolem bude péče o zákazníky a partnery v lokálním jazyce. Kontaktovat ho můžete na adrese marek@sweex.com.

Naše přítomnost, blízká spolupráce s partnery, včasné dodávky, jasné pravidla pro servis, POS materiály, nabízená podpora a záruka nám jistě pomůžou navazovat vztahy i s dalšími prodejci. Reselleři, kteří již s námi spolupracují, oceňují naši snahu o pohodovou a bezstarostní spolupráci,“ komentoval změny v tiskovém oznámení Michal Lepich, manažer Sweexu pro střední Evropu.

Kdo je Sweex?

Sweex byl založen v roce 1978 v nizozemském Delftu. V současnosti je výrobcem lifstylové elektroniky a IT doplňků a jeho sortiment zahrnuje množství výrobků z oblastí jako internetové a datové připojení, zvuková a vizuální technika, počítačové příslušenství či doplňky. V jeho nabídce naleznete například MP4 přehrávače, elektronické čtečky knih, webkamery, sluchátka, reproduktory, datové adaptéry nebo pouzdra na notebooky.

Značka Sweex nedávno prošla kompletním rebrandingem, jehož výsledkem je nový design výrobků i jejich obalů a zcela nové produktové řady. Výrobce k většině nových výrobků možnost, rozšířit standardní dvouletou záruku o dalších 10 let prostřednictvím online registrace na stránkách www.sweex.com, kde najdete také další informace o výrobci. Česká ani slovenská verze stránek zatím bohužel není dostupná.

V AT Computers má značku na starosti Monika Svobodová. Její kontakty najdete ve vyhledávači distributorů v profilu AT Computers (nejprve se přihlaste).

Zdroj: Sweex, ChannelWorldKomentáře