Společnost Epson obdržela dvě ocenění TIPA

Společnost Epson, výrobce zobrazovacích produktů, získala od asociace TIPA (Technical Image Press Association) dvě z evropských ocenění v oboru fotografických a zobrazovacích technologií pro rok 2012. Které produkty je získaly?Společnost Epson obdržela dvě ocenění TIPAMezi produkty Epson, které letos získaly uznání asociace TIPA, se zařadily projektor Epson EH-TW9000W, jenž obdržel titul „Best Photo Projector“, a tiskárna Epson Stylus Photo 1500W, vítězka v kategorii „Best Expert Photo Printer“.

Asociace TIPA existuje již 21 let; sdružuje členské redakce odborných časopisů z devíti evropských zemí a Austrálie, Kanady, Číny, USA a Jižní Afriky. Každým rokem redaktoři sdružení v asociaci TIPA volí nejlepší výrobky, které byly v průběhu předcházejících 12 měsíců uvedeny na trh.

Oceněné produkty:

Tiskárna Epson Stylus Photo 1500W formátu A3+ disponuje integrovaným rozhraní Wi-Fi. Prostřednictvím aplikace Epson iPrint lze tisknout i z nejnovější generace mobilních zařízení iPhone a iPad.

Full HD 3D projektor Epson EH-TW9000W je vybaven bezdrátovým přenosem obrazu v plném rozlišení. Nejvýše v této řadě projektorů stojí model EH-TW9000W, který dosahuje stejně vysokého bílého i barevného světelného výstupu až 2400 lumenů a kontrastního poměru 200000:1. Kromě toho umožňuje instalaci bez kabelů.´

Zdroj: EpsonKomentáře