Skinzone získal certifikaci na označení Český výrobek

Společnost SkinZone, výrobce dekorativních polepů – skinů a kvalitních ochranných fólií ScreenShield, získala certifikát Český výrobek a expanduje na zahraniční trhy.

Skinzone získal certifikaci na označení Český výrobekSkinzone získal certifikaci na označení Český výrobek Certifikace Český výrobek podává společnosti SkinZone garanci, že jejich produkty jsou vyráběny v ČR, na jejich produkci se podílí čeští zaměstnanci, české suroviny, výrobce ručí za jakost, bezpečnost a nezávadnost výrobků a splňuje další podmínky pro získání této značky.

Od září 2012 Skinzone rozšířil své působení i na okolní evropské trhy (Velká Británie, Německo, Švédsko, Itálie, Slovensko, Polsko, Španělsko, Rakousko, Švýcarsko, Francie a zbylé země EU.

Skinzone je produkční firma s výrobou v Praze a Budapešti. Specializuje se na dekorace a ochranu plochy spotřební elektroniky (notebooky, tablety, e-čtečky, chytré telefony, kávovary, ledničky, atp.).

Web www.skinzone.cz umožňuje generovat automaticky vouchery s unikátním kódem (http://skinzone.cz/voucher). Zákazník může (po počáteční registraci prodejce) zakoupit voucher, který zaplatí prodejci a následně jej aplikuje v klidu domova, kde si vybere vlastní či připravený motiv. Ten mu pak přijde bezplatně na určenou adresu. Reselleři se více dozvědí v partnerském programu Skinzone „Tiskněte marži“.

Zdroj: SkinZoneKomentáře