Skinzone rozšířil distribuci o AT Computers

AT Computers se v České republice i na Slovensku stalo autorizovaným distributorem společnosti Skinzone, která na trh dodává polepy a ochranné folie ScreenShield. Jakou službu k nim nabídne?

Skinzone rozšířil distribuci o AT ComputersSkinzone rozšířil distribuci o AT ComputersAT Computers obslouží v rámci kontraktu se Skinzone především IT prodejní kanál. Distribuci pro mobilní produkty zajišťuje autorizovaně také Agora DMT a do retailu pak dodává v České republice i na Slovensku Diskus.

Skinzone vyrábí produkty pro personalizaci a ochranu spotřebních elektroniky pátým rokem. V nabídce má dekorativní PVC polepy pro tablet PC, chytré telefony, fotoaparáty, lednice, tiskárny, kávovary, a další.

Výrobce disponuje třemi produkčními centry v Praze, Budapešti a Damašku. Mezi klíčové produkty společnosti patří ochranné fólie ScreenShield a skiny na zadní část smartphonu/tabletu či víka notebooku.

Letos jsme představili novou značku ScreenShield, která propojuje ochranu displeje na bázi polyuretanu s možností volby originálního polepu zadní části,“ uvedl Petr Svoboda, business development manager společnosti Skinzone. Produkty jsou vyměřené na více než 2 000 zařízení.

Konfigurátor folií z ATC

AT Computers zatím zalistovalo několik desítek produktů pro mobilní zařízení. „V současné době máme zhruba 50 fólií na tablety a mobily a nabídku budeme postupně rozšiřovat,“ doplnila produktová manažerka značky, Monika Svobodová z AT Computers.

Na svém B2B e-shopu distributor také zprovoznil konfigurátor, pomocí kterého můžete nalézt správný skin či ochrannou folii pro daný mobilní telefon či tablet.

Kontakty na produktovou manažerku Moniku Svobodovou naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se prosím přihlaste).

Další informace o produktech naleznete také na webových stránkách Skinzone nebo ScreenShield.

Zdroj: ChannelWorld, AT Computers

Skinzone rozšířil distribuci o AT ComputersKomentáře