Setos distributorem Lexaru pro ČR a SR

Setos se stal exkluzivním distributorem značky Lexar pro Českou a Slovenskou republiku. Co vše najdete v nabídce výrobce paměťových médií a pod jakými značkami bude v prodeji?Lexar vyrábí paměťové karty i jejich čtečky Lexar Media je americkým výrobcem paměťových médií, který plně spadá pod společnost Micron Technology. Setos, specializovaný distributor mobilních telefonů, digitální foto techniky a příslušenství, vyzdvihuje především spolehlivost produktů výrobce a příznivý poměr mezi cenou a kapacitou. Na tuzemské trhy proto poskytne kompletní portfolio Lexaru.

Produkty budou prodávány pod značkou Lexar a Kodak. Nabídka zahrnuje paměťové karty pro digitální fotoaparáty a mobilní telefony, USB flash disky a čtečky paměťových karet. K dispozici budou rovněž paměťové karty do herních konzol jako Playstation 3 nebo X-Box.

„V současnosti se jedná o možnostech zapojení do partnerského programu a případných možnostech jeho lokalizace," upřesnil pro ChannelWorld Tomáš Ptáček, vedoucí marketingu ve společnosti Setos.

Produktovým manažerem značky Lexar je v Setosu Lucie Nováková (novakova@setos.cz).Komentáře