Profesionální inovace u monitorů Philips na veletrhu ISE 2018

Společnost MMD představila na veletrhu ISE 2018 nejnovější řadu monitorů, která nabízí působivé barvy a jas, snadnější ovládání, více pohodlí a vyšší produktivitu pro profesionály. Výrobce navíc prodlužuje záruku na tři roky (PR článek).

Profesionální inovace u monitorů Philips na veletrhu ISE 2018Na letošním veletrhu ISE 2018 (Integrated Systems Europe), který se konal od 6. do 9. února 2018 v kongresovém centru Amsterdam RAI, společnost MMD uvedla nejnovější nové modely profesionálních monitorů.

Philips 328P6AUBREB 

Širší škála barev a jasný, živý obraz: Model Philips 328P6AUBREB uživatelům přináší prostřednictvím zobrazení QHD IPS krásné barvy a široké zobrazovací úhly, takže jim neunikne jediný detail. Nabízí také dokovací funkci skrze rychlý USB 3.1 (USB-C) port. Pomocí jediného kabelu tak uživatelé můžou přenášet obraz, zvuk i data ze svého notebooku na monitor, díky čemuž se obzvlášť hodí pro firemní využití. Pro zdravější zrak
i držení těla jsou tu režim LowBlue a ergonomická funkce podstavce SmartErgoBase.

Philips 241B7QUPBEB  

Jednodušší připojení a čistý obraz: Také model Philips 241B7QUPBEB je ideální volbou do kanceláře. Tento HD IPS monitor z řady B s konektorem USB-C uživatelům zajistí snadné připojení k notebooku přes jeden kabel pro rychlý přenos dat i videí. Současně umožňuje dobíjení připojeného zařízení. Úzký rámeček maximalizuje zobrazovací plochu, a je proto vhodný pro monitorové sestavy. Podstavec SmartErgoBase zajistí pohodlné ergonomické nastavení, režim EasyRead přiblíží čtení textu jako z papíru a mód LowBlue spolu s technologií Flicker-free chrání lidský zrak, a zvyšuje tím produktivitu.

Philips 243V7QJABF

Perfektní všestranný monitor: Díky širokému spektru funkcí se model Philips 243V7QJABF hodí pro nejrůznější uživatele, například ze vzdělávacího nebo veřejného sektoru. Ze tří stran „bezrámečkový“ monitor s IPS panelem, poměrem stran 16 : 9 a Full HD rozlišením poskytuje ostrý a živý obraz. Ten vylepšují funkce SmartContrast (pro sytou černou) a SmartImage (pro jednoduché obrazové nastavení). Také tento model je vybaven technologiemi Flicker-free, LowBlue Mode a EasyRead. Minimalistický design dovoluje postavit monitor v podstatě kamkoliv, navíc je vybaven vestavěnými reproduktory i držákem VESA.

Philips 241B7QPJKEB 

Ostrost a udržitelný ekodesign: Monitor Philips 241B7QPJKEB je vhodný pro oblast vzdělávání. Kombinuje efektivnost, estetiku a ekologickou technologii – funkce PowerSensor minimalizuje spotřebu energie a samotný monitor je vyroben z 85 % recyklovaných plastů a neobsahuje PVC/BFR. Výhodami jsou vestavěné stereoreproduktory a webkamera, která navíc zajišťuje soukromí, protože se může v případě potřeby zasunout. Monitor také zaujme technologií IPS (bohaté barvy a široké pozorovací úhly), úzkým rámečkem i předvolbami SmartImage. Režim LowBlue, technologie Flicker-Free a funkce podstavce SmartErgoBase zajišťují pohodlí i lepší produktivitu.

Philips 349X7FJEW

Pokročilý design a panoramatický pohled: Model Philips 349X7FJEW je vybaven zakřiveným panelem formátu UltraWide 21 : 9, 100Hz obnovovací frekvencí a technologií AMD FreeSync. Perfektně se proto hodí pro profesionály, kteří potřebují bezvadnou grafiku. Díky mimořádné 34palcové obrazovce, křišťálově čistému obrazu s rozlišením 3 440 x 1 440 bodů a úzkému rámečku zaručuje nevšední zážitek ze sledování. Funkce MultiView umožňuje příjem signálu z několika zařízení, zatímco konektory HDMI a DisplayPort nabízejí snadné připojení. Ve výbavě nechybí USB 3.0 pro rychlý přenos dat, nabíjení chytrých telefonů nebo výškové nastavení monitoru pro větší komfort. 

Všechny modely jsou již na našem trhu dostupné. Více informací o monitorech Philips naleznete na www.philips.com/monitors.

Společnost MMD oznámila, že na všechny monitory značky Philips zakoupené v České republice po 1. lednu 2018 poskytuje záruku tři roky bez ohledu na produktovou řadu. Více informací o zákaznické podpoře a záruce můžete najít na www.philips.com/support.

Zdroj: MMD Central & Eastern Europe
Úvodní foto: MMD

Komentáře