Příslušenství značky Cygnett exkluzivně u Asbisu

Asbis získal panevropský kontrakt na příslušenství značky Cygnett. Zaměří se především na doplňky pro zařízení Apple. Co můžete objednávat a u koho?

Příslušenství značky Cygnett exkluzivně u AsbisuPříslušenství značky Cygnett exkluzivně u AsbisuAustralská značky Cygnett vyrábí produkty certifikované pro použití se zařízeními Apple. Distribuční společnosti Asbis tyto produkty nabídne na základě kontraktu v České republice i na Slovensku.

V portfoliu společnosti Asbis nyní naleznete především obaly, držáky a další příslušenství a periferie pro iPhone a iPad. Během dvou až tří týdnů by měl distributor naskladnit také držáky do auta a chystá se nabídku postupně rozšiřovat.

Cygnett vyrábí celou řadu příslušenství od reproduktorů, sluchátek, FM transmiterů, přes držáky, stojany, obaly a další doplňky pro smartphony a tablety značek BlackBerry, HTC, Motorola a Samsung. Nabízí však také tašky a obaly na notebooky a netbooky. Kompletní portfolio naleznete na webu firmy Cygnett.

Produktový manažer značky Asbisu Radek Čejna uvedl, že jako autorizovaný distributor mohou prodejcům aktuálně zaručit především dobrou skladovou dostupnost. Kontakty na něj naleznete v profilu společnosti Asbis (nejprve se prosím přihlaste).

Zdroj: ChannelWorld
Komentáře