Plantronics rozšířil distribuci o Diskus

Společnost Diskus oznámila získání autorizované distribuce produktů značky Plantronics v České republice a na Slovensku. Setra tak ztrácí výhradní postavení.

Plantronics rozšířil distribuci o DiskusPlantronics rozšířil distribuci o DiskusDiskus nabídne na základě kontraktu sluchátka a náhlavní soupravy značky Plantronics. Doposud výrobce v České republice zastupovala společnost Setra Service Trading, na Slovensku pak Setraton. Ty provozují weby sluchatka.cz a sluchatka.sk zaměřené na produkty Plantronics.

Setra Service Trading se podle Báry Karlové, specialistky marketingu, specializuje spíše na profi produkty pro call-centra, zatímco Diskus distribuuje více spotřebitelské produkty.

Portfolio Plantronicsu zahrnuje bluetooth headsety, bezdrátová sluchátka s mikrofonem, herní i audio sluchátka s mikrofonem, hansfree sady a další produkty.

Pro domácnosti a firmy všech velikostí výrobce dodává VoIP sady a další příslušenství pro internetovou telefonii.

Plantronics spolupracuje s dalšími výrobci komunikačních řešení, jako jsou Avaya, Cisco, IBM a Microsoft. Společnost byla založena v roce 1961 v Santa Cruz v Kalifornii, kde je stále hlavní sídlo společnosti.

Produktovým manažerem značky je Petr Michálek. Kontakty na něj naleznete po přihlášení v profilu společnosti Diskus. Další informace o produktech naleznete přímo na webu Platronics.

Zdroj: Diskus, ChannelWorld
Komentáře