PC Comfor, Premio a Triline nově s monitory iiyama

AT Computers, největší český výrobce počítačů, oznámil, že ke svým počítačovým sestavám bude dodávat LCD monitory iiyama. Proč právě iiyama a o jaký model půjde?LCD iiyama E2208HDS-2 nově u všech PC sestav Comfor, Premio a Triline.Podle tiskové zprávy se společnost AT Computers „rozhodla nabídnout svým zákazníkům nejlepší možnou kombinaci zaručené kvality a příznivé ceny“. Původně dodávaný LCD monitor Samsung 2243SN tak střídá LCD iiyama E2208HDS-2.

Jde o Full HD monitor s rozlišením 1920x1080 pixelů, který disponuje vstupem DVI (běžně  jsou u sestav dodávané panely se vstupem D-Sub), vestavěnými reproduktory, dobou odezvy 2ms a širokoúhlým zobrazením 16:9.

„Značka iiyama zaručuje možnost nabídnout našim zákazníkům kvalitu bez kompromisů a přitom rozumnou cenu. iiyama navíc exkluzivně ke všem počítačovým sestavám poskytuje plošně záruku 0 vadných bodů po dobu 30 dní po zakoupení,“ uvedl v tiskové zprávě produktový manažer AT Computers Roman Ochodek.

Nový monitor je nově dodáván ke všem sestavám Comfor, Premio a Triline. Nákupy LCD u PC sestav se do partnerského programu iiyamy s názvem Kaizen započítávat nebudou. AT Computers má výhradní distribuci monitorů iiyama pro Českou republiku i Slovensko. Profil společnosti a kontakty pro nové resellery najdete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).Komentáře