Partneři, Míra Bosák a fotbalový večer s OKI

OKI Printing Solutions připravila pro své partnery originální formu setkání. Zápas Ligy mistrů v irském pubu v centru Prahy moderoval populární komentátor Miroslav Bosák a představil přitom jednu z produktových novinek výrobce.Zleva - Miroslav Tyburec (obchodní ředitel), Miroslav Bosák (moderátor) a Andrej Magyar (generální ředitel) přivítali obchodní partnery OKI Systems Duel Champions League Inter Milán – FC Barcelona irský bar zcela zaplnil. Přišlo přes 180 obchodních partnerů OKI a zástupců médií. „Atmosféra ve fotbalovém kotli byla výtečná. Jsme velmi rádi, že se všichni dobře bavili,“ komentoval večírek Miroslav Tyburec, obchodní ředitel Oki Systems, a doplnil: „K zábavě velkou měrou přispěl i pohotový Míra Bosák. Škoda jen, že zápas skončil bez gólů.“

Ruka moderátora v praxi představila jeden z nových produktů výrobce – elektronické pero Anoto. Pero má zabudovanou kameru a spolupracuje s tiskárnami OKI. Novinka osloví zejména zákazníky, kteří potřebují vytvářet efektní interaktivní prezentace, a pomůže také tam, kde je třeba elektronicky pracovat s tištěnými dokumenty (demonstrováno na příkladu vyplnění daňového přiznání). Nejlepším způsobem představení pera zákazníkům je v každém případě ukázka jeho fungování v praxi.

Kromě možnosti sledovat prestižní fotbalový zápas na partnery čekala tipovací soutěž o výsledek zápasu a vědomostní kvíz. K nejobtížnějším otázkám patřilo například určení klubu, za který chytal Vlasta Burian (z možností AC Sparta Praha, Union Žižkov, SK Slavia Praha). Byla to skutečně Sparta.

Úspěšní řešitelé kvízu byli následně slosováni a šťastní výherci získali dresy týmu FC Barcelona, stolní fotbal, míče a tiskárnu OKI. V závěru večera proběhla spontánní autogramiáda, kdy Míra Bosák podepisoval svou knihu Fotbalový deník 2008, kterou dostali všichni hosté.

Přednání hlavní ceny panu Staňkovi z firmy Kensat, který uspěl v tipovací soutěžiUtkání fotbalové Ligy mistrů okořeněné o postřehy Jaromíra Bosáka přilákalo na akci OKI do pražského baru Rocky O´Reillys přes 180 partnerů a novinářůKomentáře