Oki prodloužilo záruku na tři roky

Společnost Oki Printing Solutions zavedla bezplatnou tříletou záruku na kompletní sortiment tiskáren, multifunkcí a faxů pro všechny zákazníky v regionu Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA). Pro které modely je záruční servis on-site? A co musí váš zákazník udělat, aby prodlouženou záruku získal?Oki prostřednictvím nabídky prodloužené záruky sbírá informace o svých zákaznícíchK získání prodloužené záruky je třeba registrace na webových stránkách společnosti. Váš zákazník musí do 30 dní po nákupu jakéhokoliv výrobku Oki provést registraci na adrese www.oki.cz/zaruka, kde vyplní své jméno, adresu, výrobní číslo produktu a datum nákupu. Poté automaticky získává bezplatnou tříletou záruku. Dříve byla tato záruka dvouletá.

Zároveň Oki v ceně všech barevných tiskáren, multifunkcí a vybraných černobílých modelů nadále poskytuje záruční servis přímo u zákazníka (v místě instalace). Podrobný přehled modelů sepisovaných on-site a bring-in najdete v PDF dokumentu zde.

Rozšířená záruka na produkty Oki je k dispozici již od 1. 4. 2009. „První reakce našich zákazníků na rozšířenou záruku zdarma byly vynikající. Opakovaně se ptali, kdy tato 'akce' skončí. Je radostí odpovídat, že se jedná o standardní službu značky Oki. Poskytnutím tříleté záruky dokazujeme absolutní důvěru v kvalitu všech našich produktů, které vyrábíme podle nejvyšších dostupných standardů," uvedl v tiskovém oznámení Andrej Magyar, ředitel společnosti Oki Systems Czech and Slovak. 

Oki Printing Solutions je obchodní značkou společnosti Oki Data Corporation, dceřiné firmy Oki Electric. Na trhu EMEA prodává 54,3 % svých produktů. Podle výsledků IDC se jí v České republice daří. V roce 2008 zde společnost dosáhla prvního místa v prodeji barevných laserových/LED tiskáren formátu A3 s tržním podílem 45,8 %, druhého místa v segmentu rychlých barevných laserových/LED tiskáren formátu A4 (s rychlostí tisku 11 a více barevných str./min) s 15,9% podílem na trhu a druhého místa v segmentu rychlých barevných MFP formátu A4 (s rychlostí 11 a více barevných str./min) s podílem 28,3 %.

Autorizovanými distributory Oki v České republice jsou AT Computers, eD´ system Czech, JVM Computers, SWS a Tech Data Distribution. Na Slovensku se jedná o AT Computers SK, eD´ system Slovakia, SWS Slovakia a Tech Data Distribution SK.Komentáře