OKI posiluje na Slovensku. Nově nakoupíte v Asbisu

Oki Systems (Czech and Slovak) oznámila, že se firma Asbis SK stala autorizovaným distributorem produktů značky OKI Printing Solutions na Slovensku. Na koho se můžete v Asbisu obracet a jaké jsou další plány výrobce?Andreje Magyar, ředitel společnosti Oki Systems.OKI si zvolila Asbis SK především kvůli její pozici dvojky z hlediska obratu na slovenském distribučním trhu. Distribuce je autorizovaná s platností od začátku dubna.

Mezi autorizované distributory výrobce tak aktuálně patří Asbis SK, AT Computers SK, eD system Slovakia, SWS Distribution SK a Tech Data Distribution SK. V Česku jde o AT Computers, eD system Czech, JVM Computers, Lama Plus (pouze spotřební materiál), SWS a Tech Data Distribution.

Podle informací ChannelWorldu výrobce další změny v distribuční síti neplánuje. Ve firmě Asbis SK se o značku OKI stará jako produktový manažer Pavol Barka. Jeho kontakt najdete vy vyhledávači distributorů v profilu firmy Asbis SK (nejprve se přihlaste).

Roční obrat společnosti Oki Systems (Czech and Slovak) dosáhl ve finančním roce 2008 končícím 31. 3. 2009 337 milionů českých korun. Více informací o společnosti a podpoře prodejních partnerů najdete přímo na webové prezentaci OKI. Výsledky výrobce v jednotlivých produktových skupinách jsme nedávno zveřejnili na ChannelWorldu.Komentáře