Magická tabule? iNetMedia nabízí spolupráci prodejcům

Firma iNetMedia se stala výhradním dodavatelem tzv. magických tabulí pro Českou republiku, Slovensko a Polsko a nabízí spolupráci resellerům. Jak se zapojit do prodeje produktu, který získal v anglickém pořadu BBC Dragon’s Den 100 tisíc liber od investorů a jaké podmínky iNetMedia nabízí?Společnost iNetMedia se stala výhradním dodavatelem tzv. magických tabulí pro Českou republiku, Slovensko a Polsko a nabízí spolupráci resselerům. Společnost iNetMedia zahájila v České republice distribuci magické tabule. Jedná se o fólii, která se pomocí statické elektřiny sama přichytí na zeď, sklo i další materiál. Na tabuli může uživatel bez problémů psát a dá se jednoduše smazat rukou či hadříkem. Poté tabuli z materiálu jednoduše sloupne a použijete opětovně někde jinde. Je vyrobena staticky nabitého polypropylenového filmu a lze použít více jak 20x.

„Na prodejní partnery nemáme žádné nároky. Nevyžadujeme ani realizovaní minimálního obratu. Zboží zasíláme prostřednictvím PPL a resellerům nabízíme zajímavou marži ve výši 35 %," uvedl pro ChannelWorld Jan Kovalčík, jednatel společnosti iNetMedia.

„Magická tabule zaznamenala velký úspěch ve Velké Británii, kde majitelé patentu získali investici v show BBC Dragon's Den. Jde o předlohu české soutěže Den D. O magickou tabuli se v pořadu zajímali čtyři z pěti investorů, což je velmi neobvyklý úspěch. Nakonec investici vložili dva z nich. Velkého úspěchu a prodejnosti dosáhla magická tabule také v Japonsku," popisuje v tiskové zprávě iNetmedia.

Kde hledat příležitosti?

Čím může magická tabule zaujmout vaše zákazníky? „Magická bílá nebo černá tabule ochrání stěny před kreativními dětmi, které tak mohou beztrestně malovat a nezničí stěny. Tabule je přenositelná, takže dítě může na zeď malovat tam, kde jsou právě jeho rodiče," vysvětluje jeden z příkladů použití Jan Kovalčík. Magická tabule je vhodná i do kanceláře kde může sloužit pro prezentace, školení, brainstormingy, či jen jako firemní nástěnka a prostor pro poznámky. Nezabírá téměř žádní místo a můžete jí kdykoli přemístit, díky statickému nabití se navíc bez použití jakéhokoli lepidla dají na tabuli přichytit další poznámky, papíry či fotky.

iNetMedia nabízí Magické tabule i prostřednictvím vlastního internetového obchodu MagickeTabule.cz, kde se také můžete s produktem blíže seznámit. Pro názornost připravila společnost i ukázková videa použití magické tabule a ke zhlédnutí je i video z pořadu Dragon's Den, kde angličtí majitelé patentu získali své investory. V případě zájmu o spolupráci se obracejte přímo na Jana Kovalčíka. Jeho kontakty najdete ve vyhledávači distributorů v profilu iNetMedia (nejprve se přihlaste).Komentáře