Lidé: Milan Krejzlík sales manažerem MMD pro ČR a SR

MMD Monitors & Displays Czech Republic, dodavatel monitorů Philips, představil novou posilu pro český a slovenský trh. Stal se jí Milan Krejzlík, který nastoupí na pozici sales manažera. Jak se změní pozice Jiřího Dubiny?Milan Krejzlík, nový sales manažer v MMD Monitors & Displays Czech Republic.Milan Krejzlík (32) bude mít v MMD Monitors & Displays na starosti komunikaci s prodejními partnery a jejich podporu a také marketing značky směrem k zákazníkům. Nový sales manažer má za sebou řadu zkušeností z oblasti rozvoje informačních technologií a marketingu. V posledních letech pracoval pro společnosti AirLive, 100Mega Distribution nebo Digital Service, v nichž byl zodpovědný za komunikaci s klienty a strategické a finanční plánování. Podobné úkoly ho čekají i v novém působišti.

MMD má jednu velkou výhodu. Nabízí špičkové produkty od společnosti Philips, která představuje na trhu monitorů a displejů skutečný pojem. Mým cílem je jí pomoci, aby si své postavení na trhu ještě vylepšila,“ představil své nejbližší plány v tiskovém oznámení Milan Krejzlík.

Sales director Jiří Dubina touto změnou získá více prostoru pro strategické plánování v celém regionu střední a východní Evropy. „Máme velké úkoly, které vyžadují plné nasazení. Proto jsem rád, že přichází tak zkušený manažer, jako je Milan Krejzlík, který se bude moci naplno věnovat jen českému a slovenskému trhu,“ připojil komentář Jiří Dubina.

MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. Firma disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. V České republice resellerům značku nabízí prostřednictvím distributorů AT Computers, Tech Data Distribution a SWS. Na Slovensku jde o eD system Slovakia.

Více informací hledejte na stránkách MMD-P.

Zdroj: MMD, ChannelWorldKomentáře