Lidé: Ladislav Novák povede novou divizi firmy Konica Minolta

Kinoca Minolta v souvislosti s úpravou produktového portfolia zakládá v České republice divizi konzultačních služeb, kterou povede Ladislav Novák. Jaké další změny v české pobočce firmy nastávají?

Lidé: Ladislav Novák povede novou divizi firmy Konica MinoltaLadislav Novák, Konica MinoltaČeská pobočka společnosti Konica Minolta vytváří novou divizi konzultačních služeb Consulting Services. Povede ji Ladislav Novák, který do společnosti Konica Minolta přichází z firmy ANECT, v níž byl zodpovědný za rozvoj obchodu.

Consulting Services se zaměří na složitější systémové integrace. Její založení souvisí se změnou produktového portfolia Konica Minolta, kdy se z hardwarové společnosti měníme v poskytovatele chytrých byznys řešení – ať už jde o oblast řízení dokumentů nebo rozvíjení aplikací,“ vysvětluje ve zprávě pro média Jiří Skopový, ředitel obchodní divize české pobočky společnosti Konica Minolta.

Jiří Skopový se po změnách ve struktuře společnosti nově stává i zástupcem generálního ředitele české pobočky, kterým zůstává Tomáš Bednář.

Jiří Skopový od něj přebírá některé kompetence. „Tomáš Bednář vede od dubna i slovenskou pobočku Konica Minolty, proto jsem převzal část jeho kompetencí v České republice,“ vysvětluje Jiří Skopový v tiskové zprávě .

Jiří Skopový, Konica Minolta

O převzetí vedení slovenské pobočky firmy Tomášem Bednářem již ChannelWorld informoval.

Chci využít svých zkušeností s rozvojem obchodních aktivit. Naším cílem na Slovensku musí být získávání velkých klientů, podobně jako se nám to v posledních letech daří v České republice, kdy jsme získali například T-Mobile nebo významné banky,“ uvedl již dříve ve zprávě pro média Tomáš Bednář, když přebíral vedení slovenské pobočky letos na jaře.

Zdroj: Konica Minolta
Úvodní foto: Konica Minolta

Komentáře