Lidé: Jozef Gross obchodním ředitelem OKI pro Slovensko

Společnost OKI Systems angažovala na post obchodního ředitele pro slovenský trh Jozefa Grosse, s nímž externě spolupracovala již od konce 90. let. Jaké výzvy jej v nové funkci čekají?Lidé: Jozef Gross jmenován obchodním ředitelem OKI pro SlovenskoJozef Gross (59) se stal novým obchodním ředitelem značky OKI pro slovenský trh. Oznámila to společnost OKI Systems zastupující japonskou značky OKI v České republice a na Slovensku.

Nové funkce se Jozef Gross ujal k 1. 8. 2012. Očekává se od něj zejména vylepšení postavení značky v korporátním segmentu tisku a kopírování.

S Jozefem se známe dlouhá léta a vždy jsem oceňoval jeho korektní a přímý způsob jednání. Nyní jsem rád, že posílí náš slovenský tým,“ uvedl ve zprávě pro média Miroslav Tyburec, marketingový ředitel společnosti OKI Systems působící na českém a slovenském trhu.

Jozef Gross může čerpat ze zkušenosti, které získal například na stejné pozici ve slovenské společnosti EMM. Ta je dodavatelem řešení v oblasti informačních technologií, technické a objektové bezpečnosti, servisu a outsourcingu.

S OKI Systems však spolupracuje již 14 let jako obchodní partner firmy na slovenském trhu. „Do dnešní doby se nám spolu podařilo získat nemálo velkých, ale i menších a hlavně spokojených zákazníků využívajících produkty OKI. Proto jsem rád přijal nabídku ředitele společnosti na interní spolupráci,“ uvedl v tiskové zprávě Jozef Gross ke svému nástupu do funkce obchodního ředitele pro slovenský trh ve společnosti OKI Systems.

Dříve pracoval ve společnosti Columbex, kde v roce 1998 ukončil své působení na pozici obchodního ředitele. Těžištěm jeho práce bylo vyhledávání strategických obchodních partnerů a péče o ně. Před revolucí pracoval v první joint venture se společností Philips – Avex Bratislava jako poradce generálního ředitele.

Josef Gross vystudoval elektrotechnickou fakultu SVŠT v Bratislavě, obor oznamovací elektrotechnika, zaměření telekomunikace. Má dva syny a dvoutýdenního vnuka.Zdroj: OKI Systems (Czech and Slovak), ChannelWorld

Foto: OKI Systems (Czech and Slovak)Komentáře