Lidé: Jaromír Štěpán nastoupil jako nový produktový manažer pro velkoformátový tisk v Canon CZ

Canon CZ oznámil přijetí Jaromíra Štěpána na místo produktového manažera pro velkoformátový tisk. Koho na pozici nahradil?

Lidé: Jaromír Štěpán nastoupil jako nový produktový manažer pro velkoformátový tisk v Canon CZJaromír Štěpán (47 let) bude zodpovědný za distribuci produktů Canon určených pro firemní využití a bude mít na starost prodej velkoformátových tiskáren a spotřebního materiálu v České a Slovenské republice. Na této pozici nahradil Martina Luckého, který nyní působí ve společnosti Epson.

Před nástupem do společnosti Canon pracoval Jaromír Štěpán ve společnosti Hewlett-Packard na pozici channel development managera pro Českou a Slovenskou republiku.

Vystudoval elektrotechnickou fakultu ČVUT a oblasti IT a tisku se věnuje více jak 20 let. Ve svém volném čase se aktivně věnuje golfu a potápění. Jeho koníčkem jsou klasické britské automobily z 60. let.

Mým oblíbeným mottem je ‚jdi vždy o kousek dál‘, tím se řídím v práci i v osobním životě. Je v něm ukryto tajemství úspěchu. Jsem rád, že mohu být součástí týmu Canon a posouvat jej dál,“ uvedl Jaromír Štěpán v oznámení médiím.

Zdroj: Canon CZ, ChannelWorld

Úvodní foto: Canon CZ

Komentáře