Lidé: Jana Robešová obchodní manžerkou MMD pro Českou republiku a Slovensko

Dodavatel monitorů Philips, společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic, mění obchodního manažera pro Českou republiku a Slovensko.

Lidé: Jana Robešová obchodní manžerkou MMD pro Českou republiku a SlovenskoNovou obchodní manažerkou MMD se stala Jana Robešová a v této pozici nahradila Milana Krejzlíka.Novou obchodní manažerkou MMD se stala Jana Robešová a v této pozici nahradila Milana Krejzlíka, který na tomto postu pracoval od loňského září.

Jana Robešová působí v MMD od začátku letošního roku, kdy nastoupila jako key account manager se zodpovědností za retail a rozvoj dealerského kanálu v České a Slovenské republice. V minulosti pracovala například ve společnosti LG Electronics.

Milan Krejzlík byl pověřen regionální rolí, kde se zaměří na rozvoj prodeje produktů Public/Digital Signage značky Philips na českém, slovenském a polském trhu.

„Změny souvisí především s obchodními úspěchy monitorů Philips na tuzemském trhu a velkém potenciálu digital signage na trzích střední Evropy. Jana, která byla u úspěšného zavedení monitorů značky Philips, znamená kontinuitu pro obchodní partnery a trh,“ říká Milan Krejzlík, dosavadní obchodní  manažer společnosti MMD.

Zdroj: MMD

Úvodní foto: MMD

Komentáře