Lidé: Eric Husen výkonným ředitelem Trustu

Společnost Trust International oznámila zvolení nového CEO. Vedení společnosti převzal M. J. C. W. Perridona, v lednu 2012 Eric Husen.Eric Husen, CEO společnosti Trust InternationalEric Husen nepřichází na pozici výkonného ředitele jako nováček. Ve společnosti Trust pracuje již 20 let, nejdříve jako manažer mezinárodní logistiky a následně jako provozní ředitel. Během doby, kdy Trust rostl v globálního dodavatele počítačového příslušenství, Husen získal řadu zkušeností napříč odděleními společnosti, uvádí výrobce v tiskovém oznámení.

Podle Trustu Eric Husen vidí svou roli jako velkou výzvu. Říká, že jej představenstvo považuje za skutečného týmového hráče.

Cílem Erica Husena je vyprofilování společnosti Trust na vyšší, více inovativní úroveň. Mimo jiné to podle něj znamená, že by Trust měl vyrůst z výrobce počítačového příslušenství na značku příslušenství v oblasti digitálního životního stylu. Příkladem m být rychle se rozrůstající řada příslušenství pro smartphony a tablety.

Bývalý CEO a zakladatel společnosti, M. J. C. W. Perridon, nyní zůstane aktivní jako předseda představenstva. Ve své nové roli se bude soustředit na další obchodní aktivity.

Zdroj: Trust
Komentáře