LG spustilo nový portál pro obchodní partnery

Společnost LG Electronics, výrobce spotřební elektroniky, mobilní komunikace, domácích spotřebičů a klimatizací, spustila pro obchodní partnery v Česku a na Slovensku B2B portál. Jaké funkce nabídne?

LG spustilo nový portál pro obchodní partneryLG spustilo nový portál pro obchodní partneryPartneři společnosti LG mohou na novém portálu GLCP, neboli Global LG Customer Portal nalézt přehledy objednávek, stav svého účtu, ale i novinky a další informace určené pro prodejce. Přes portál je možné také vytvářet nové objednávky.

GLCP partnerům slouží především jako informační rozhraní, uvádí LG.

Najdou zde veškeré informace o objednávkách, platební historii, mohou si zde stáhnout elektrické verze faktur, najdou zde informace o produktech, o probíhajících promočních akcích a kampaních, zkrátka vše potřebné, co potřebují vědět pro svůj byznys při spolupráci s naší společností,” uvedl v tiskovém oznámení Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ.

Statistiky nákupů a správa faktur

Velkoodběratelé mohou přes portál sledovat statistiky svých nákupů včetně trendů a časového rozlišení. Ze starších objednávek si partner může vytvořit nové a ušetřit tak čas. Generování objednávek běžně funguje ve stylu nákupu v e-shopu.

Účetní či finanční manažeři prodejců mají na portálu k dispozici také přehled všech faktur, a mohou tak sledovat stav také pohledávek. Fakturu lze stáhnout do počítače ve formátu PDF, nebo odeslat na zvolený e-mail.

Portál zatím běží v testovacím režimu, partneři LG na něj mohou přistupovat přes glcp.lge.czom.

Zdroj: LG Electronics CZ
Komentáře